Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

50.000 €
10 € / mp

vand teren extravilan bun pt investitie hale me ...

Țigăneștii de Criș

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

49.500 €

Vand casa de vacanta in rosu

Loranta

La ~5km distanță

2 camere
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 49,500 € și 50.000 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

49.000 €

Vand casa in localitatea Picleu

Picleu

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

68.000 €

Casa de vanzare in Picleu cu teren de 1266 mp, ...

Picleu

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.266 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

47.000 €

Vand casa noua in Comuna Brusturi

Picleu

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

4.907 €

teren cu casa, 25 lei mp , contactati pentru ma ...

Brusturi

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

45.000 €

Casa ?i teren vanzare

Brusturi

La ~5km distanță

6 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

68.000 €

Casa de vanzare in Picleu cu teren de 1266 mp, ...

Brusturi

La ~5km distanță

3 camere
107 mp
1.266 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

149.500 €

Casa pe deal din busteni, zona superba la 27 km ...

Brusturi

La ~5km distanță

6 camere
224 mp
2.046 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

32.500 €
10.36 € / mp

RECO Teren intravilan, Urvind

Urvind

La ~5km distanță

3.137 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

123.000 €

Casa de vanzare Urvind

Urvind

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.512.500 €
1.250.000 €

Afacere la cheie cu venituri multiple – hală, p ...

Urvind

La ~5km distanță

2.088 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

99.900 €

Casa pentru 2 sau mai multe generatii - URVIND

Urvind

La ~5km distanță

4 camere
408 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

62.000 €

Casa spatioasa cu teren de 2159 mp de vanzare i ...

Urvind

La ~5km distanță

4 camere
347 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

21.200 €
12.25 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 1730 MP | UILEACUL DE CRIS | ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

1.730 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

34.600 €
9.76 € / mp

RECO Teren intravilan in Uileacul de Cris 3544m ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

3.544 mp teren
f.s. 200 m
Agenție

2 luni în urmă
11

34.000 €

RECO Casa la tara intr-o zona pitoreasca, la 28 ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

60.000 €

Casa din caramida ,izolata in Uilecul de Cri? p ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

2 camere
1.200 mp
2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

18.000 €
9 € / mp

Teren de vanzare in Uileacul de Cris, 2000 mp e ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

33.800 €
11.50 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 2939MP | UILEACUL DE CRIS | ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

2.939 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

32.000 €
14.76 € / mp

Pivnita + parcela de vie | de vanzare | Uileacu ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

2.168 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

17.900 €
12.68 € / mp

RECO Teren intravilan 1412 mp in Uileacul de Cr ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

1.412 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
5

35.000 €
6.60 € / mp

Antony Estate I Teren de vanzare, Uileacu de Cr ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

33.800 €
11.50 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 2939MP | UILEACUL DE CRIS | ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

2.939 mp
2.939 mp teren
f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

21.200 €
12.25 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 1730 MP | UILEACUL DE CRIS | ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

1.730 mp
1.730 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

4 luni în urmă
2

29.900 €
8.44 € / mp

TEREN INTRAVILAN | DE VANZARE | TILEAGD

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

3.544 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
12

49.900 €

Casa Uileacu de Cris

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
1.450 mp teren
1955
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

55.000 €

Apartament de vanzare!!!

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Parter
1990
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

21.000 €
7.24 € / mp

Teren intravilan si agricol

Lugașu de Sus

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 38.000 €
Agenție

10 luni în urmă
21

67.500 €

Reco, Casa cu teren, Lugasu de Sus, la 32 km de ...

Lugașu de Sus

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
3.843 mp teren
1990