Proprietăți unice: 48
Proprietari: 3
Agenție

Azi
20

58.500 €

Casa in Bojt

Vest, Oradea

4 camere
70 mp
2.000 mp teren
Agenție

Azi
20

98.500 €

Casa in Biharkeresztes

Vest, Oradea

3 camere
70 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.590 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Ogo ...

Vest, Oradea

1.274 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
15

795.000 €

Antony Estate | Vanzare Hala - 2019 mp, Borsulu ...

Vest, Oradea

1E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
17

652.800 €

Proprietate cu destinație mixtă, Casă + Proiect ...

Vest, Oradea

7 camere
334 mp utili
2018
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2.800.000 €

Hala noua de vanzare in Parcul Industrial I, zo ...

Vest, Oradea

Agenție

2 luni în urmă
3

549.000 €
124.32 € / mp

De Vânzare - Teren Industrial\Comercial, Calea ...

Vest, Oradea

4.416 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
26

1.690.007 €
1.396.700 €

Spațiu industrial /hală de vânzare în zona Vest

Vest, Oradea

Agenție

3 luni în urmă
3

178.900 €
6.88 € / mp

Teren extravilan Oradea langa autostrada Bors

Vest, Oradea

26.000 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
16

89.700 €

Apartament cu 4 camere de vanzare, zona Parculu ...

Vest, Oradea

4 camere
71 mp
Etaj 5 / 6
2010
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

88.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Cantemi ...

Vest, Oradea

3 camere
71 mp
Etaj 5 / 5
2010
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.078.950 €
75 € / mp

Teren de vanzare, dublu front stradal, Parcul I ...

Vest, Oradea

14.386 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

76.860 €
140 € / mp

Parcele de vanzare pentru servicii si comert, C ...

Vest, Oradea

549 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 76,860 € și 95.200 €
Agenție

7 luni în urmă
20

190.000 €

Hale industriale de vanzare – Oradea, adiacent ...

Vest, Oradea

Agenție

8 luni în urmă
18

68.000 €
32.38 € / mp

RECO Teren intravilan zona Borsului

Vest, Oradea

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

394.098 €
28.50 € / mp

Opounitate - teren cu PUZ aprobat pe soseaua B ...

Vest, Oradea

13.828 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.545.000 €
77.85 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Vest, Oradea

19.845 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

1.762.650 €
75 € / mp

Teren intravilan industrial 23000 mp pe Borșulu ...

Vest, Oradea

23.502 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

309.000 €

Vila P+M cu piscina,Oradea Cartier Grigorescu

Vest, Oradea

4 camere
150 mp
490 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
37

7.139.000 €
5.900.000 €

De vânzare spațiu industrial PGS Sofa, calea Bo ...

Vest, Oradea

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.944.000 €
59.00 € / mp

Teren industrial de vanzare cu dublu front, Par ...

Vest, Oradea

66.853 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

895.000 €

Hale industriale de vanzare ideale pentru servi ...

Vest, Oradea

2.499 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

447.700 €

Vanzare hala industriala pe Soseaua Borsului, O ...

Vest, Oradea

1.629 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

56.800 €

Apartament 1 camere de vanzare in zona Rogerius ...

Vest, Oradea

1 camere
28 mp
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

46.500 €

Garsoniera decomandata - zona Rogerius

Vest, Oradea

1 camere
21,5 mp
1984
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

1.190.000 €
26.05 € / mp

Sapient | Teren intravilan in zona DEx16/Calea ...

Vest, Oradea

45.681 mp
45.681 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

58.000 €

Apartament 1 camere de vanzare in zona Rogerius ...

Vest, Oradea

1 camere
29 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

58.700 €

Pf gars conf I , str Aluminei ,mobilata si util ...

Vest, Oradea

1 camere
31 mp
Etaj 8 / 9
9E
Agenție

1 lună în urmă
6

4.000.000 €

Hala pod rulant Parc Industrial Oradea Bihor

Vest, Oradea

3.720 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

64.500 €

Apartament Doua Camere Zona Velen?a. Aproape de ...

Vest, Oradea

2 camere
39 mp
Etaj 3 / 4
1978
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 64,500 € și 66.000 €