Proprietăți unice: 129
Proprietari: 9
Agenție

1 lună în urmă
9

65.000 €
65 € / mp

Vand teren Zona Colinelor-Raspantiilor, 1000 mp ...

Dealuri Oradea, Oradea

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

68.000 €

Proprietate la sub 1250 euro/mp

Dealuri Oradea, Oradea

2 camere
55 mp
Mansardă / 4
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 68,000 € și 72.000 €
Agenție

6 luni în urmă
5

300.000 €

Duplex panoramic, Dealuri Oradea, 130mp utili

Dealuri Oradea, Oradea

5 camere
130 mp
250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
14

110.000 €
66.07 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1665 mp, front 38m, ...

Dealuri Oradea, Oradea

1.665 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

243.571 €
37 € / mp

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor

Dealuri Oradea, Oradea

6.583 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

45.900 €
47.600 €
54 € / mp

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare, Or ...

Dealuri Oradea, Oradea

850 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

240.000 €

Antony Estate | SpringHill - case de vanzare P+ ...

Dealuri Oradea, Oradea

3 camere
145 mp
600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

144.500 €
70.04 € / mp

Teren intravilan 2063 mp de vanzare in zona Dea ...

Dealuri Oradea, Oradea

2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

68.020 €
22.67 € / mp

Teren 2820 metri patrati, cu livada si vie, bec ...

Dealuri Oradea, Oradea

3.000 mp teren