Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
24

49.900 €

CASA CU TEREN 2846 MP | COMUNA ASTILEU | SAT CA ...

Călățea

4 camere
150 mp
2.846 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
15

65.900 €

RECO, Casa, gata de mutat, in Josani, Bihor

Josani (Măgești)

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
2.253 mp teren
1982
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

63.600 €

Casa Bihor Comuna Magesti Sat Josani la doar 50 ...

Josani (Măgești)

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
2.253 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

73.000 €

Casă de vânzare - sat Josani, Com. Măgești - im ...

Josani (Măgești)

La ~5km distanță

5 camere
157 mp
3.223 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.000 €

Case de vanzare

Făncica

La ~5km distanță

5 camere
10.086 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

24.999 €

Vand casa in Fasca

Fâșca

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
1.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
10.77 € / mp

Teren intravilan in Fancica,Bihor

Făncica

La ~5km distanță

2.321 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

12.500 €
2.68 € / mp

RECO Teren intravilan 4669 mp Dobricionesti cu ...

Dobricionești

La ~5km distanță

4.669 mp teren
f.s. 14 m
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
20

29.000 €

RECO, Casa centrala in Dobricionesti,Bihor

Măgești

La ~5km distanță

8 camere
240 mp
250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

28.500 €

RECO, casa in Dobricionesti,Bihor

Măgești

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

29.000 €

RECO, Casa centrala in Dobricionesti,Bihor

Măgești

La ~5km distanță

8 camere
240 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

55.000 €

Casa de vanzare, comuna Mage?ti, sat Josani Nr. ...

Măgești

La ~5km distanță

70 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 55,000 € și 75.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

73.000 €

Casa de vanzare - sat Josani, Com. Magesti - im ...

Măgești

La ~5km distanță

4 camere
157 mp
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

27.000 €
2 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Calatea, comuna ...

Aștileu

La ~5km distanță

13.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
20

49.900 €

CASA CU TEREN 2846 MP | COMUNA ASTILEU | SAT CA ...

Aștileu

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
2.846 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

10.500 €
13.13 € / mp

RECO Teren intravilan in zona Alesd Sat Subpiat ...

Aștileu

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

37.000 €

Casa de vanzare Birtin, Bihor

Birtin

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

84.500 €

RECO, casa in Ortiteag, Bihor

Ortiteag

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
1.439 mp teren
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

9.500 €
16.800 €
1.19 € / mp

Teren pe malul Cri?ului Repede - Cacuciu Vechi

Cacuciu Vechi

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
20

149.000 €

Casa moderna de vanzare, Cacuciu Vechi,Bihor

Cacuciu Vechi

La ~5km distanță

4 camere
108 mp
1.755 mp teren
f.s. 23.60000038147 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
0 € / mp

Teren Intravilan Varciorog

Vârciorog

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
18

69.000 €

RECO Casa de vacanta Varciorog langa padure

Vârciorog

La ~10km distanță

3 camere
65 mp
1.100 mp teren
2023
Agenție

11 luni în urmă
10

41.600 €
18.40 € / mp

RECO ,teren intravilan in Tinaud,Bihor

Tinăud

La ~10km distanță

2.261 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

125.000 €

casa de vinzare

Tinăud

La ~10km distanță

5 camere
105 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

77.000 €

Casa de vanzare in Tinaud (sau schimb cu aparta ...

Tinăud

La ~10km distanță

300 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

120.000 €

Vand casa mare tip vila

Tinăud

La ~10km distanță

4 camere
270 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

9.000 €
0.82 € / mp

VAND TEREN DEOSEBIT,are suprafata de 11000 m si ...

Tinăud

La ~10km distanță

11.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
28

325.000 €

PROPRIETATE MULTIFUNCTIONALA | TEREN 3788 MP | ...

Tinăud

La ~10km distanță

240 mp utili
1E
2022
Agenție

8 luni în urmă
3

69.000 €
7.42 € / mp

TEREN IN CHISTAG

Chistag

La ~10km distanță

9.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

52.000 €

Casa de vanzare in Chistag

Chistag

La ~10km distanță

2 camere
60 mp