Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție

22 ore în urmă
1

350 €
0 € / mp

Arendez 91 ha teren Avram Iancu judetul Bihor

Avram Iancu

915.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

99.900 €

Proprietate imobiliara cu potential de dezvolta ...

Avram Iancu

1.500 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

29.000 €

De vanzare casa cu 3 camere ?i teren 1090 mp in ...

Avram Iancu

3 camere
95 mp
1.090 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

10.463 €

CASA cu panorama si teren generos

Avram Iancu

3 camere
115 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

70.000 €

Casa de vanzare

Avram Iancu

3 camere
1.456 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
5

6.350 €
2.20 € / mp

Terenuri intravilane 2880 mp Cermei fs.48 ml - ...

Cermei

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

24.320 €
0.80 € / mp

Teren agricol ideal pentru agricultura, Cermei, ...

Cermei

La ~5km distanță

30.400 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Bancă

10 luni în urmă
6

290.000 €

Spatiu industrial CERMEI

Cermei

La ~5km distanță

6.602 mp utili
4.273 mp teren
1970

Agenție

Mai mult de un an
1

290.000 €
1.45 € / mp

Teren 20 HA in Cermei - ID : RH-41484-property

Cermei

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

24.320 €
0.80 € / mp

Teren agricol ideal pentru agricultura, Cermei, ...

Cermei

La ~5km distanță

30.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

35.000 €

Vand casa cu gradina, Cermei Nr 451.

Cermei

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

55.900 €

Casă cu 5 camere și teren de 1508 mp în Cermei, ...

Cermei

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
1.508 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

20.000 €

Casa de vanzare cermei

Cermei

La ~5km distanță

2 camere
105 mp
105 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

35.000 €

Vand casa cu gradina in Cermei Nr 451

Cermei

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Bancă
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

28.336 €

Casă 3 camere, ARAD, CERMEI

Cermei

La ~5km distanță

3 camere
77 mp
622 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

54.500 €

CASA cu panorama si teren generos

Cermei

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
115 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

62.400 €

Vand 2 case cu teren in Cermei , Arad

Cermei

La ~5km distanță

4 camere
143 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

42.000 €

Casa de vanzare Somosches(Cermei)

Cermei

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

97.000 €

Vand casa constructie noua din BCA.Comuna Cerme ...

Cermei

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
19

20.000 €

Vand cea mai IEFTINA cas din sat,2 camere

Cermei

La ~5km distanță

2 camere
1.438 mp
1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

20.000 €

Casa de vanzare in cermei jud Arad

Cermei

La ~5km distanță

3 camere
1.400 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

295.000 €
1.51 € / mp

19.5 HA teren intravilan de vanzare localitatea ...

Cermei

La ~5km distanță

195.968 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

290.000 €
1.45 € / mp

Teren 20 HA in Cermei - ID : RH-41484-property

Cermei

La ~5km distanță

200.000 mp
200.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

210.900 €
1.50 € / mp

Livada BIO de nuci de vanzare langa Cermei

Cermei

La ~5km distanță

140.600 mp
140.600 mp teren
f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €

Casa de vanzare Cermei

Cermei

La ~5km distanță

2 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

59.990 €

Casa de vanzare Cermei

Cermei

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
Agenție

6 luni în urmă
8

165.000 €
3.56 € / mp

De vanzare Teren intravilan 46.336 mp Cermei Ar ...

Cermei

La ~5km distanță

46.363 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

29.900 €

Casa cu 4 camere ?i 700 mp teren in Cermei

Cermei

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

35.900 €

Casă cu 3 camere și teren de 700 mp în Cermei

Cermei

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
700 mp teren
1990
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

22.990 €
25.990 €
15.98 € / mp

🏞️Casa langa Ineu, judetul Arad ...

Șomoșcheș

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Construcții