Proprietăți unice: 12
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

89.000 €

Casa caramida noua cu toate utilitatile!

Traian

3 camere
95 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

155.000 €

Vila P + M , 4 dormitoare, Traian

Traian

5 camere
200 mp
800 mp teren
2009
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

28.800 €
10.25 € / mp

Teren intravilan 2800 mp de vanzare Prajesti (T ...

Traian

2.811 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
3

49.200 €
12 € / mp

Traian - langa padure - 4.100 mp - deschidere 2 ...

Traian

4.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

128.700 €

Casa P + M noua constructie 2026 - Comision 0%

Traian

4 camere
115 mp
420 mp teren
Agenție

6 zile în urmă

28.800 €
10.25 € / mp

Teren intravilan 2800 mp de vanzare Prajesti (T ...

Traian

2.811 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

56.900 €

Apartament cu 3 camere de vanzare

Traian

3 camere
65 mp
Etaj 2
1983
Agenție

3 luni în urmă
7

17.500 €
15.98 € / mp

TEREN 1095MP -PODIS -DN 2G- BACAU -MOINESTI

Traian

1.095 mp
1.095 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

9.500 €
11.88 € / mp

Teren extravilan 800 mp com. Secuieni, jud. Bac ...

Traian

800 mp
800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

724.900 €
18.31 € / mp

Teren intravilan in sat Zapodia, com. Traian, j ...

Traian

39.600 mp
39.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

339.500 €

Spa?iu industrial, comercial, depozitare,860mp, ...

Traian

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

135.000 €

Casa Vila cu teren de vanzare

Traian

6 camere
316 mp
1.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

30.000 €
6.38 € / mp

Teren 5.700 mp | Intravilan + extravilan | Util ...

Zăpodia (Traian)

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

115.000 €
17.42 € / mp

Teren de vanzare la DN2F Bacau-Vaslui la intrar ...

Bijghir

La ~5km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

135.000 €

Casa P+1 de vanzare DN11 One?ti Bra?ov

Bogdănești

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
2.500 mp teren

Agenție

8 luni în urmă
15

74.900 €
7.11 € / mp

Teren intravilan + extravilan 10.537 mp casa, l ...

Bogdănești

La ~5km distanță

10.537 mp
10.537 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

155.000 €

Casa de vanzare in Filipe?ti

Bogdănești

La ~5km distanță

5 camere
96 mp
1.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

30.000 €

casa de vanzare in Bogdanesti, One?ti

Bogdănești

La ~5km distanță

5 camere
850 mp
Agenție

9 luni în urmă
11

35.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Sat Bogdan?ti, Com ...

Bogdănești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 37 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

8 €
0 € / mp

vand teren,suprafata de 3800 mp, din care 753 m ...

Bogdănești

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
15

56.900 €

Apartament cu 3 camere de vanzare

Bogdănești

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 2
1983
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

35.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vânzare, Sat Bogdănști, Com ...

Bogdănești (Traian)

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

47.900 €
18.75 € / mp

Teren intravilan 2554 mp, com. Prajesti, jud. B ...

Prăjești (Traian)

La ~5km distanță

2.554 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

50.000 €

Casa de vanzare cu teren generos

Secuieni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
70 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

50.000 €

Casa de vanzare cu teren generos

Secuieni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

265.000 €
40.77 € / mp

Micro-ferma cu 6500mp teren si hala la 15 min d ...

Secuieni

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

84.000 €

Casa in Secuieni 4.000 mp de libertate, la doar ...

Secuieni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
21

69.800 €

Casa de vanzare in Secuieni / Bacau

Secuieni

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
10.000 mp teren
f.s. 52 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €

Cladire 190 m2 cu teren compact de 1000 m2 in B ...

Buhoci

La ~10km distanță

4 camere
190 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
1.50 € / mp

Teren in Buhoci, 10.000mp si 2.000mp

Buhoci

La ~10km distanță

10.000 mp teren