Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
8

18.000 €

Vand casa batraneasca (locuibila)

Racova

3 camere
70 mp
70 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

27.000 €
31.000 €
13.18 € / mp

Teren intravilan Racova, Bacau 2.049 mp, deschi ...

Racova

2.049 mp
2.049 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

12.000 €
5.25 € / mp

Teren de vanzare, Com. Racova, Str. Bradului, B ...

Racova

2.285 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
9

15.000 €
12.62 € / mp

Teren de vanzare, Com. Racova, Str. Le?cana, Ba ...

Racova

1.189 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

9.000 €
2.50 € / mp

Teren de 3.600 mp Racova

Racova

3.600 mp teren
f.s. 15 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

17.900 €
13.77 € / mp

Teren intravilan 1300 mp toate utilitatile sat ...

Tamași

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
7.71 € / mp

OFERTA !!! Teren intravilan, strada Potcoavei, ...

Tamași

La ~5km distanță

3.630 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

324.645 €
15 € / mp

Bacau com. Tamași teren intravilan 21643 m ...

Tamași

La ~5km distanță

21.643 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
20

127.000 €

Casa de vanzare Radomiresti Bacau

Radomirești

La ~5km distanță

4 camere
228 mp
Agenție

Mai mult de un an
14

310.000 €

Spatiu multifunctional, la limita orasului

Ruși-Ciutea

La ~5km distanță

313 mp utili
1E
2014
Agenție

1 lună în urmă
20

146.500 €

Casa/Vila de vanzare, Letea Veche, Bacau

Ruși-Ciutea

La ~5km distanță

3 camere
103 mp
Agenție

1 lună în urmă
15

165.000 €

Se vinde acasa, 4 camere decomandate, panouri+b ...

Ruși-Ciutea

La ~5km distanță

4 camere
109 mp
389 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

145.000 €

Casa cu 818mp teren si garaj 87mp la strada !

Ruși-Ciutea

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

137.000 €

Casa parter, 3 camere, mobilata si utilta, 90 m ...

Ruși-Ciutea

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
765 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
19

119.500 €

Casuta superba Rusi-Ciutea

Ruși-Ciutea

La ~5km distanță

4 camere
92 mp
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

249.999 €

Proprietate ideala pentru Hostel/Cazare zona Au ...

Metro, Bacău

La ~5km distanță

8 camere
265,5 mp utili
2010
Agenție

4 luni în urmă
20

56.900 €

Apartament decomandat, 2 camere, etaj 3, str. M ...

Letea, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 3 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

170.000 €

Vand casa cu mansarda (letea veche)

Letea, Bacău

La ~5km distanță

180 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

72.000 €

3 Camere 2 bai ,67 M Utili ,Imobil 1978

Letea, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 4
1978
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 72,000 € și 75.000 €
Agenție

2 luni în urmă
7

51.500 €

Apartament 2 Camere Decomandate

Letea, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1981
Agenție

1 lună în urmă
6

51.900 €

Apartament 2 Camere Zona Narcisa

Letea, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

3 luni în urmă
4

20.900 €

Oportunitate de investi?ie ! Garsoniera Zona Le ...

Letea, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
22 mp
Parter / 4
4E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

135.000 €

Casa noua cu 3 camere - Letea Veche / Comision ...

Letea, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
500 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

16.700 €

O garsonieră de 22 mp, situată la etajul 4, afl ...

Letea, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 4 / 4
1974
Agenție

2 luni în urmă
4

22.000 €

Garsoniera - Parter, 22mp - Zona Letea!

Letea, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
21 mp
4E
Agenție

2 luni în urmă
10

72.000 €

Apartament 3 camere decomandate

Letea, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
1982
Agenție

3 luni în urmă
8

59.900 €

Apartament 3 camere semidecomandate Milcov

Letea, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
6

41.500 €
32.15 € / mp

Teren Intravilan Rusi Ciutea Intre case 1291 mp

Letea, Bacău

La ~5km distanță

1.291 mp
1.291 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

93.500 €

3 camere zona Letea Bloc Nou

Letea, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
81 mp
2009
Agenție

3 luni în urmă
11

260.000 €

Casa individuala intrare Letea Veche

Letea, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
500 mp teren