Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

147.000 €

Vila P+2 de vanzare, loc. Dumbrava, com. Itesti ...

Dumbrava (Berești-Bistrița)

6 camere
245 mp
1.001 mp teren
2009
Agenție

8 luni în urmă
2

83.240 €
20 € / mp

4162 mp teren parcelabil in loturi de 1000 mp, ...

Dumbrava (Berești-Bistrița)

4.162 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
20

60.000 €

Casa ''''la gri'''' P+M, Dumbrava -Itesti, jud ...

Dumbrava (Berești-Bistrița)

4 camere
110 mp
259 mp teren
f.s. 17 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
18

103.500 €
99.300 €

Casa P+1 si 1835 mp teren, deschidere 51 ml, lo ...

Dumbrava (Berești-Bistrița)

6 camere
160 mp
1.835 mp teren
f.s. 51 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
19

153.000 €

Casa Saucesti Siretu

Siretu (Săucești)

La ~5km distanță

4 camere
145 mp
1.000 mp teren
2009
Agenție

8 ore în urmă

44.800 €

Casa de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Siretu (Săucești)

La ~5km distanță

102 mp
370 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

139.900 €

Vila P + M, 1017 mp teren, Siretu - Saucesti

Siretu (Săucești)

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
1.017 mp teren
2009

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
19

44.800 €

Casa de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Siretu (Săucești)

La ~5km distanță

3 camere
102 mp
370 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

9 luni în urmă
5

32.000 €
6.40 € / mp

Teren 5000 mp, Dumbrava - Itesti, jud. Bacau, l ...

Itești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

113.499 €

Casa parter la gri Dumbrava Com.Itesti

Itești

La ~5km distanță

210 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

195.000 €

Vila P si 1E, teren 1000 mp, loc. Dumbrava, ju ...

Itești

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
8

18.000 €
1.30 € / mp

Teren agricol extravilan in Itesti de vanzare

Itești

La ~5km distanță

13.841 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
1

21.600 €
12 € / mp

Vand teren in sat Dumbrava

Itești

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

147.000 €

Vila P+2 de vanzare, loc. Dumbrava, com. Itesti ...

Itești

La ~5km distanță

6 camere
245 mp
1.001 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

117.000 €

Casa la gri si teren 1070 mp, loc Dumbrava(Ites ...

Itești

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
1.070 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

6 zile în urmă
7

20.000 €
20 € / mp

Loturi 1000 mp teren pt. casa - Sat DUMBRAVA - ...

Itești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

300.000 €
3.33 € / mp

Vand teren extravilan cu deschidere la E 85 , 9 ...

Itești

La ~5km distanță

90.000 mp
90.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

40 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Șerbești

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
18

145.900 €

Casa premium cu 5 camere de vanzare in ?erbe?ti ...

Șerbești

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
582 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
20

145.900 €

Casă premium cu 5 camere de vânzare în Șerbești ...

Șerbești

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
582 mp teren
2016
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

220.000 €

Vand casa, anexe ?i teren in Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

6 camere
134 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

38.000 €

Spatiu comercial, 100 mp, zona Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

100 mp utili
2006
Agenție

Mai mult de un an
7

75.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Lilieci, Hemeius, Bacau

Lilieci

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

137.500 €

Casa 3 camere, pivnita si terasa, Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

3 camere
96 mp
500 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
19

137.000 €

Casa plan parter noua, trei camere, doua bai, t ...

Lilieci

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
500 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

64.900 €

Gradina cu magnolii 2 camere Proprietar

Lilieci

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
2010
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

106.800 €
31.41 € / mp

Teren de vanzare 3400 mp Lilieci Bacau

Lilieci

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

675.000 €

Pensiuni de vânzare lângă Bacău – 21 camere, op ...

Lilieci

La ~5km distanță

24 camere
900 mp utili
2008
Agenție

3 luni în urmă
12

54.800 €

Casa batraneasca cu teren de vanzare in Lilieci ...

Lilieci

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
1.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

69.500 €
18.29 € / mp

Teren Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții