Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

86.500 €

Casa de vanzare Buc?e?ti-Bacau

Bucșești

3 camere
109 mp
644 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
11

80.000 €
14.29 € / mp

Teren de vanzare Poduri - Bacau

Poduri

La ~5km distanță

5.597 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

57.000 €

Apartament de Vanzare foarte spatios si luminos

Găzărie

La ~5km distanță

2 camere
72 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

23.500 €
14.28 € / mp

Teren intravilan 1646mp, Valea Arinilor, cu ies ...

Măgirești

La ~5km distanță

1.646 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

5.400 €
1.35 € / mp

Teren extravilan 4000 mp. , Magiresti-Bacau

Măgirești

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

31.999 €

Casa din Stănești care îți oferă spațiu, linișt ...

Măgirești

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
1.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

94.900 €

Casa / Vila cu 6 camere de vanzare Leontinesti ...

Leontinești

La ~5km distanță

6 camere
148 mp
3.646 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

29.000 €

Casă supraetajată de vânzare în Leontinești – ...

Leontinești

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
711 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

22.000 €

Casa in Ardeoani plus doua hectare de padure

Ardeoani

La ~5km distanță

4 camere
600 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

29.999 €
374.99 € / mp

Casă din chirpici, bucătărie de vară și 1.34 ha ...

Ardeoani

La ~5km distanță

13.434 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

94.900 €

Casa / Vila cu 6 camere de vanzare Leontinesti ...

Ardeoani

La ~5km distanță

6 camere
148 mp
3.646 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
17

90.000 €

3 camere decomandate centru

Turluianu

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

35.000 €

Apartament 3 camere de vanzare Moinesti(Lucaces ...

Moinești

La ~5km distanță

3 camere
74 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

43.000 €

Vand apartament 2 camere

Moinești

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Agenție

9 luni în urmă
3

430.000 €

Oportunitate! Cladire inchiriata, zona centrala ...

Central, Moinești

La ~5km distanță

872 mp utili
1890
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

150.000 €

Gater Vanzarea complet utilat in zona Bacau

Moinești

La ~5km distanță

11 mp utili
11 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

73.000 €
80.000 €

Casa noua de vanzare

Hangani, Moinești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
876 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

75.000 €
10.09 € / mp

Teren intravilan curti constructii in Moinesti/ ...

Central, Moinești

La ~5km distanță

7.435 mp
7.435 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
29

290.000 €

Vanzare Pensiuni periferie, Moinesti

Moinești

La ~5km distanță

11 camere
12 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

94.999 €

Casă renovată, spațiu pentru familie și grădină ...

Moinești

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

35.000 €

Apartament 2 camere cartierul Lucacesti, ora? M ...

Central, Moinești

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

111.192 €
82 € / mp

Casa sau afacerea ta, in spatele Judecatoriei d ...

Moinești

La ~5km distanță

1.356 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

120.000 €

Casa cu mansarda moinesti

Moinești

La ~5km distanță

170 mp
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

9.800 €

Garaj spațios și sigur în cartierul Lucăcești - ...

Moinești

La ~5km distanță

25 mp utili
2006
Agenție

6 luni în urmă
18

65.000 €

Casa de vanzare, pe Str. Profesor Doctor Bgdasa ...

Central, Moinești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
2.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

51.000 €

vanzare apartament 3 camere

Central, Moinești

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

0 €

Vand apartament 3 camere decomandat

Central, Moinești

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 3 / 4
1988
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

74.000 €
68.500 €

Apartament 4 camere decomandat, ultracentral

Central, Moinești

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 4
1990
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
14

78.648 €

Mai tii minte Clubul Energy din Modarzau?

Moinești

La ~5km distanță

3 camere
414 mp
800 mp teren
Parter
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

50.000 €

Vand Apartament 2 Camere Decomandat, 49 m2, Moi ...

Central, Moinești

La ~5km distanță

3 camere
49 mp
Etaj 2 / 4
4E