Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
13

117.500 €

Casa detasata, 4 camere, o anexa , 2 garaje ,si ...

Văleni

4 camere
141 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

85.000 €

Vand casa ?i anexe

Văleni

5 camere
90 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

20.672 €
32 € / mp

Teren intravilan Vranesti , Calinesti Arges

Văleni

646 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

125.000 €

Casa de vanzare Valeni Podgoria,Arges

Văleni

4 camere
140 mp
2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
18

135.000 €

Casa de vanzare in comuna Suici, sat Suici, jud ...

Șuici

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

48.000 €

Vand teren si casa in comuna suici judetul arge ...

Șuici

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

6.000 €
2.05 € / mp

Teren de poveste 2920 mp in Suici, Arges.

Șuici

La ~5km distanță

2.920 mp
2.920 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

8.760 €
3 € / mp

Vand 2920 mp (3 euro mp) teren extravilan Suici ...

Șuici

La ~5km distanță

2.920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

62.000 €

Proprietate turistica completa de vanzare in Ci ...

Bărăști

La ~5km distanță

3 camere
74 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Ianculești

La ~5km distanță

4.400 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

18.500 €
12.00 € / mp

Teren Cicanesti Arges, la 10 KM de Transfagaras ...

Cicănești

La ~5km distanță

1.542 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
16

31.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare in comuna Cicane?ti, sat Bara? ...

Cicănești

La ~5km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

77.500 €

Casa de vanzare Cicanesti Arges

Cicănești

La ~5km distanță

5 camere
210 mp
913 mp teren
f.s. 22.5 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.000 €
1.83 € / mp

Teren de vanzare, peisaj superb, aproape de aut ...

Urluiești

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

98.000 €

Casa si teren de vanzare

Oeștii Ungureni

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

70.000 €

Vand urgent casa Salatrucu

Sălătrucu

La ~10km distanță

3 camere
300 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

59.000 €

Vand casa Salatrucu Arges !

Sălătrucu

La ~10km distanță

3 camere
65 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

225.000 €

Casa de vanzare in comuna Salatrucu, jude? Arge ...

Sălătrucu

La ~10km distanță

4 camere
226 mp
5.146 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

70.000 €

Pensiune Salatrucu | 7 camere | D+P+1+M | Teren ...

Sălătrucu

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

139.000 €
18.53 € / mp

Teren Salatrucu - 7500 mp

Sălătrucu

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
20

249.000 €

Vila Spectaculoasa In Zona Turistica

Rădăcinești

La ~10km distanță

4 camere
352 mp
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

30.000 €
14.78 € / mp

Teren de vanzare

Rădăcinești

La ~10km distanță

2.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
10

30.000 €
14.29 € / mp

Teren

Rădăcinești

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

30.000 €

Terenuri de vinzare Radacinesto valcea

Rădăcinești

La ~10km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

249.900 €

Casa D+P+M | 254 mp | 1.130 mp teren | Mobilata ...

Bucșenești

La ~10km distanță

4 camere
203 mp
Agenție

10 luni în urmă
36

380.000 €

Conac 10 camere | renovat integral | Arefu | Ba ...

Arefu

La ~10km distanță

10 camere
278 mp
3.155 mp teren
1950
Bancă
Comision 0%

8 luni în urmă
5

111.075 €

Vanzare casa si teren Arefu, jud Arges

Arefu

La ~10km distanță

3 camere
148 mp
472 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

125.000 €

Vand casa de vacan?a Piscu Negru-Paltinu, TRANS ...

Arefu

La ~10km distanță

6 camere
174 mp
332 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

369.000 €

Conac - Casa Memoriala George Stephanescu

Arefu

La ~10km distanță

7 camere
290 mp
9.948 mp teren