Case Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

132.670 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, pret usor negociab ...

Valea Mare-Pravăț

13.267 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

60.000 €

Casa Vanzare Valea Mare Pravat, Arges

Valea Mare-Pravăț

4 camere
159 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
1

546.000 €
1.40 € / mp

Teren Comasat 39 ha langa Campulung Muscel - Co ...

Valea Rumâneștilor

La ~5km distanță

390.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

96.500 €

Casa de vanzare Campulung Muscel,Jud Arges

Valea Rumâneștilor

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

100.000 €

Vand casa in Campulung Muscel

Valea Rumâneștilor

La ~5km distanță

4 camere
1.700 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
14

64.000 €

Ultimele 2 Apartament 2 camare Dezvolator Campu ...

Pietroasa

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

275.000 €

De vanzare Casa in Campulung Muscel

Pietroasa

La ~5km distanță

4 camere
185 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
15

75.000 €

Casa in Leresti, la strada principala, cu rau i ...

Pietroasa

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri

0 €

Teren agricol

Pietroasa

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
8

690.000 €

Imobil cu destinatie clinica medicala, 800 mp, ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

800 mp utili
2005
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

18.301 €
15.125 €
36.60 € / mp

🏭 Terenuri pentru afaceri mici – ...

Nord, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
38

1.197.900 €
990.000 €

Două vile de patrimoniu, restaurate integral

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

900 mp utili
1912
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

90.000 €
94.200 €
7.76 € / mp

11.600mp teren, partial extravilan,Valea Mare P ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
15

58.000 €
63.990 €

Casa + garaj modern de 80 mp pe teren de 782 mp ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

4 camere
782 mp
782 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 58,000 € și 66.000 €
Agenție

5 luni în urmă
14

34.400 €

APARTAMENT 2 CAMERE ETAJ 2 ZONA VI?OI CAMPULUNG

Nord, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
37 mp
Etaj 2 / 4
1977
Agenție

Mai mult de un an
11

90.000 €

CASA 5 CAMERE, TEREN 600 MP, CAMPULUNG

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

165.000 €

Casa de vanzare in Campulung Muscel

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

4 camere
600 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

62.000 €

VILA 8 CAMERE, TEREN 5000 MP CAMPULUNG, APA SAR ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

170.000 €

Vand casa + teren zona de sud a Municipiului Ca ...

Sud, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

8 camere
190 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

80.000 €
6.40 € / mp

Teren si Padure

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

214.000 €

SPATIU COMERCIAL CAMPULUNG ZONA CENTRALA

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

212 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

350.000 €
512.435 €
35 € / mp

Vand teren in parc industrial intre 10.000-150. ...

Nord, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

245.000 €

VILA S+P+E-306 MP, TEREN 2078 MP, CAMPULUNG

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5 camere
273 mp
2.078 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

38.000 €

Apartament 2 camere parter

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Parter
1977
Agenție

Mai mult de un an
18

152.000 €

VILA 5 CAMERE,TEREN 560 MP, CAMPULUNG, ARGES

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5 camere
179 mp
560 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

36.000 €

Vanzare garzoniera confort 1 sporit Campulung - ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
Parter / 4
4E
Agenție

11 luni în urmă
3

56.000 €

Vanzare apartament spatios cu 2 camere Campulun ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Parter / 4
1978
Agenție

9 luni în urmă
4

67.999 €
23.00 € / mp

Teren intravilan Campulung - 2.957 mp cu livada ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.957 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

64.899 €

Vand apartament cu 4 camere in Grui

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

4 camere
88 mp
Parter
Agenție

7 luni în urmă
3

37.300 €

APARTAMENT 2 CAMERE ETAJ 4 CAMPULUNG VI?OI

Nord, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4 / 4
1978