Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

23.000 €

Casa Batraneasca la 8 km de Topoloveni

Pitoi

4 camere
50 mp
780 mp teren
1966

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
14

74.999 €

Casă Priboieni, teren 1.500mp !

Priboieni

La ~5km distanță

5 camere
206 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

5.835 €

Vand casa Priboieni

Priboieni

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

31.000 €

Casa in Com. Priboieni, Sat Pițoi - Comision 0

Priboieni

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

35.000 €

Vind casa in comuna Priboieni

Priboieni

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
17

82.000 €

Casă renovată 2022, 3 camere, 1034 mp teren, în ...

Crintești

La ~5km distanță

3 camere
94 mp
1.034 mp teren
2006
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

23.000 €

Casa Priboieni - sat Pitoi Arges

Priboieni

La ~5km distanță

4 camere
50 mp
780 mp teren
1966
Agenție

3 luni în urmă
19

23.000 €
25.999 €

Casa Batraneasca la 8 km de Topoloveni

Sămăila

La ~5km distanță

4 camere
50 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

12.980 €

Casa si teren Albotele, jud. Arges

Albotele

La ~5km distanță

3 camere
81 mp
268 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

38.000 €

Casa plus anexe 1000 mp

Beleți

La ~5km distanță

4 camere
2.750 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

20 €
0.01 € / mp

Terenuri intravilane Arges negociabil

Beleți

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

40.000 €

Vanzare casa + teren

Beleți

La ~5km distanță

3 camere
1.110 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
12

50.000 €

Vânzare Casă Unică în Frumoasa Zonă de Deal

Bogați

La ~5km distanță

5 camere
173 mp
1.492 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €

Vind casa - comuna boga?i sat birloi

Bogați

La ~5km distanță

3 camere
700 mp
Agenție

3 luni în urmă
10

11.500 €
6.62 € / mp

Teren 1.736mp Chi?e?ti-AG, Ideal Casa, Deschide ...

Bogați

La ~5km distanță

1.736 mp
1.736 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

123.000 €
5.59 € / mp

Vad 22000 mp INTRAVILAN BOGATI DJ702C jud Arges

Bogați

La ~5km distanță

22.000 mp teren
f.s. 475 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
34

445.000 €

Bogati - Glimbocel, Ferma Zootehnica, Cladiri 1 ...

Bogați

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

20.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan pretabil pentru casa 2000 ...

Bogați

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

40.000 €

vand casa si teren, sat Bogati, jud. Ages, la 9 ...

Bogați

La ~5km distanță

3 camere
1.000 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

37.000 €

Case și teren 600 mp Comuna Bogați Arges

Bogați

La ~5km distanță

6 camere
80 mp
610 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

29.700 €
11 € / mp

Intravilan la DJ Glambocelu-Bogati

Bogați

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

16.800 €

Vand teren Bogati Arges

Bogați

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

69.000 €
5.41 € / mp

Teren intravilan comuna Bogati sat Birloi Jud. ...

Bogați

La ~5km distanță

12.765 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

537.642 €

Ap 2 cam 2 test 3 link, pdf - imoV3

Bârloi

La ~5km distanță

2 camere
333 mp
Parter / 9
2022
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60.000 €

Casa de vanzare

Glodu (Călinești)

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

37.000 €

Case si teren 600 mp Comuna Bogati Arges

Bujoi

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Agenție

11 luni în urmă
14

30.000 €
7.50 € / mp

Suseni - Teren intravilan rezidential, suprafat ...

Suseni

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
21

24.000 €
5.11 € / mp

Suseni - Teren intravilan cu casa batraneasca, ...

Suseni

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

9.813 €
5.27 € / mp

Teren intravilan, Suseni, sat Galesesti

Suseni

La ~5km distanță

1.862 mp
1.862 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

66.000 €

Vand urgent casa Com .Suseni ,Arges !!!

Suseni

La ~5km distanță

2 camere
130 mp