Proprietăți unice: 78
Proprietari: 20
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

180.000 €

Casa strada Mihai Viteazul nr 25, Pitesti

Ultracentral, Pitești

5 camere
100 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

120.000 €

Apartament2 camere,fond nou,zona Centru

Ultracentral, Pitești

2 camere
55 mp
Etaj 2
2014
Agenție

10 luni în urmă
2

499.000 €
277.22 € / mp

Teren 1800 mp, intravilan - ultracentral,

Ultracentral, Pitești

1.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
10

118.000 €

Apartament 2 camere Centru Pitesti, mobilat si ...

Ultracentral, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 8 / 9
1980
Agenție

10 luni în urmă
13

170.000 €

Apartament de lux cu 3 camere Ultracentral fini ...

Ultracentral, Pitești

3 camere
80 mp
Etaj 8 / 9
1985
Agenție

Mai mult de un an
8

99.990 €

Apartament 4 camere, Ultracentral, etajul 1

Ultracentral, Pitești

4 camere
85 mp
Etaj 1 / 10
1977
Agenție

Mai mult de un an
8

88.900 €

Apartament 2 camere, Ultracentral Pitesti

Ultracentral, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 8 / 10
1977
Agenție

Mai mult de un an
7

94.990 €

De vânzare Apartament Ultracentral Pitești

Ultracentral, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3
1960
Agenție

Mai mult de un an
21

305.999 €

Penthouse Pitesti UltraCentral , mobilat / util ...

Ultracentral, Pitești

3 camere
101,3 mp
Etaj 6
2021
Agenție

Mai mult de un an
14

185.000 €

Casa 3 camere, Pitesti, Pensiunea Cristal

Ultracentral, Pitești

3 camere
80 mp
700 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
14

210.000 €

Vanzari Case / Vile Pitesti-central - pretabila ...

Ultracentral, Pitești

5 camere
158 mp
148 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

83.000 €

Apartament 2 camere ultracentral