Case Terenuri
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

60.000 €

Casa renovata complet + 1200 mp teren | Leorden ...

Leordeni

4 camere
100 mp
1.200 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
19

62.000 €

Casa de vanzare | 1158 mp teren | COMISION 0%

Leordeni

4 camere
91 mp
1.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

4.000 €
0.71 € / mp

Teren de lunca - Leordeni Arges

Leordeni

5.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
3

51.000 €
15 € / mp

Vand Teren Intravilan

Leordeni

3.400 mp
3.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

19.500 €
7.89 € / mp

Teren S= 2473 mp, Leordeni-Glambocata, Arges-id ...

Leordeni

2.473 mp teren
f.s. 13 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
4

490.000 €

Gussi-Lahovary Mansion, Leordeni Arges-Private ...

Leordeni

10 camere
1.781 mp
56.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

6.526 €

Leordeni Arges comuna morii

Leordeni

4 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

35.000 €
14.09 € / mp

Teren de vanzare Ciolcesti 2500 mp

Leordeni

2.484 mp
2.484 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

45.000 €

Casa de vanzare cu teren in Leordeni -Moara Moc ...

Leordeni

4 camere
109 mp
109 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

38.000 €

Casa cu 4 camere, anexa si teren de 1416 mp in ...

Leordeni

4 camere
168 mp
1.416 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

163.200 €

Proprietar vand casa Leordeni constructie 2020

Leordeni

4 camere
140 mp
140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

35.000 €
21.17 € / mp

Teren de vanzare

Leordeni

1.653 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

14.500 €
9.67 € / mp

Teren intravilan***1500mp***Leordeni-Arges

Leordeni

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

38.000 €

Vand casa an leordeni

Leordeni

3 camere
2.850 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

45.000 €

Case si terenuri la ?ara.

Leordeni

54 mp
3.845 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

145.000 €

vand casa

Leordeni

140 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

50.000 €

Vand urgent casa in Leordeni Arge?

Leordeni

5 camere
800 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

23.500 €

Vand casa Leordeni Arges

Leordeni

2 camere
50 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

85.000 €

Casa de vanzare Leordeni Com. Gheorghe Doja

Leordeni

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

1 lună în urmă
12

75.000 €

Casa de vanzare! 17Ari teren - Leordeni! 15KM d ...

Leordeni

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

75.000 €

🏡 Casă de vânzare în zonă liniștită, la 15km d ...

Leordeni

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
1.700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare cu teren in Leordeni -Moara Moc ...

Moara Mocanului

La ~5km distanță

4 camere
109 mp
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

30.000 €
3.01 € / mp

Teren Budisteni, superb pozitionat pt construct ...

Budișteni

La ~5km distanță

9.975 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

32.565 €
15 € / mp

Teren intravilan 2171 mp Cateasca Arges, deschi ...

Căteasca

La ~5km distanță

2.171 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

55.000 €

Casa la tara cu teren generos in zona Cateasca ...

Căteasca

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
1.257 mp teren
f.s. 18.610000610352 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

295.000 €
10.85 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Căteasca, Argeș | ...

Căteasca

La ~5km distanță

27.201 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 295,000 € și 345.000 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

600.000 €
12 € / mp

Oportunitate-Teren intravilan-5 ha-lângă Pitest ...

Căteasca

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
2

32.565 €
15 € / mp

Teren intravilan 2171 mp Cateasca Arges, deschi ...

Căteasca

La ~5km distanță

2.171 mp teren
f.s. 49 m
Agenție

3 luni în urmă
6

24.000 €
15 € / mp

and teren curti-constructii, Cateasca Arges, la ...

Căteasca

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

500.000 €
4.63 € / mp

Vanzare plantatie pomicola ALUN pe rod 10,8 HA, ...

Căteasca

La ~5km distanță

108.000 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan