Case Terenuri
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €

Casa variasu mare

Variașu Mare

4 camere
605 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

12.000 €

Teren intravilan de vanzare 1,200mp Variasu Mar ...

Variașu Mare

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

54.900 €

Casa de vanzare cu teren generos

Variașu Mare

4 camere
763 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
18

65.000 €
2.69 € / mp

Livada de nuci ?i pruni 2.4ha in Varia?ul Mare

Variașu Mare

24.200 mp
24.200 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

Mai mult de un an
9

75.000 €
14.95 € / mp

Teren intravilan 5,018mp Variasu Mare - 15 km d ...

Variașu Mare

5.018 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

2 luni în urmă
4

93.000 €

Casa de vanzare in rate

Variașu Mare

110 mp
1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €

Casa + Teren

Variașu Mic

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
800 mp teren
2007
Agenție

6 luni în urmă
4

22.500 €
1 € / mp

Teren extravilan de 22500 mp în Variașul Mare

Variașu Mic

La ~5km distanță

22.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

28.900 €
1 € / mp

Teren extravilan de 28900 mp în Variașul Mare

Variașu Mic

La ~5km distanță

28.900 mp teren
Extravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

39.000 €

Casa Variasu Mic

Variașu Mic

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

Mai mult de un an
15

39.500 €

Casa cu 3 camere langa frontiera Turnu

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
1.581 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

44.900 €

Casa cu 3 camere pentru investi?ii in Battonya

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
900 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
15

42.000 €

Casa cu 3 camere ?i teren generos langa frontie ...

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
551 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

150.000 €
85.000 €
3 € / mp

Teren arabil, zona Turnu

Turnu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

38.800 €

vand proprietate loc. Turnu cu teren de aprox. ...

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
45 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

24.400 €
2 € / mp

122 ari in Turnu, front 60 m la DN 7B, 15 km de ...

Turnu

La ~5km distanță

12.200 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
9

4.500 €
7.26 € / mp

Teren intravilan 620 mp in Battonya, Ungaria

Turnu

La ~5km distanță

620 mp
620 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
18

4.500 €
3.21 € / mp

Teren intravilan de 1400 mp in Battonya

Turnu

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
12

4.500 €
3.15 € / mp

Teren intravilan de 1400 mp in Battonya

Turnu

La ~5km distanță

1.430 mp
1.430 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
3

36.000 €
9.38 € / mp

Teren intravilan, 3840mp, Turnu

Turnu

La ~5km distanță

3.840 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

164.500 €
1.40 € / mp

Teren agricol de 11,75 ha de vânzare, la 1,5 km ...

Turnu

La ~5km distanță

117.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

47.500 €

Casa renovata de vanzare

Turnu

La ~5km distanță

100 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

50.000 €

casa de vanzare batania

Turnu

La ~5km distanță

100 mp
1.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

21.990 €
1.22 € / mp

Teren Extravilan localitatea Turnu

Turnu

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 zile în urmă
6

55.000 €

Spatiu de productie, fosta balastiera, Conop, 9 ...

Turnu

La ~5km distanță

9.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €

Vanzare casa! ( Ungaria )

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
27

69.900 €

Casă cu teren generos, Turnu

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.622 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

9 luni în urmă
8

1.450.000 €
13.18 € / mp

Teren cu PUZ de vanzare zona Turnu

Turnu

La ~5km distanță

110.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

21.500 €

Casa de vanzare la grani?a

Turnu

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
1.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

13.000 €

Casa de vanzare in Ungaria - Batania

Turnu

La ~5km distanță

2 camere
1.100 mp