Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

5 €

Shaormerie de vanzare

Sederhat

35 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

13.000 €

Casa de vanzare in Ungaria - Batania

Turnu

La ~5km distanță

2 camere
1.100 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

164.500 €
1.40 € / mp

Teren agricol de 11,75 ha de vânzare, la 1,5 km ...

Turnu

La ~5km distanță

117.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
10

50.000 €

casa de vanzare batania

Turnu

La ~5km distanță

100 mp
1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

60.000 €

Casa de vanzare!!!

Turnu

La ~5km distanță

4 camere
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

21.990 €
1.22 € / mp

Teren Extravilan localitatea Turnu

Turnu

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

47.500 €

Casa renovata de vanzare

Turnu

La ~5km distanță

100 mp
1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

150.000 €
85.000 €
3 € / mp

Teren arabil, zona Turnu

Turnu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
18

44.900 €

Casa cu 3 camere pentru investi?ii in Battonya

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

21.500 €

Casa de vanzare la grani?a

Turnu

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
1.125 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

24.400 €
2 € / mp

122 ari in Turnu, front 60 m la DN 7B, 15 km de ...

Turnu

La ~5km distanță

12.200 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
15

42.000 €

Casa cu 3 camere ?i teren generos langa frontie ...

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
551 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

1.450.000 €
13.18 € / mp

Teren cu PUZ de vanzare zona Turnu

Turnu

La ~5km distanță

110.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
12

77.000 €

Preț redus! Casă în localitatea Turnu

Turnu

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
597 mp teren
1950
Agenție

Mai mult de un an
9

4.500 €
7.26 € / mp

Teren intravilan 620 mp in Battonya, Ungaria

Turnu

La ~5km distanță

620 mp
620 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
18

4.500 €
3.21 € / mp

Teren intravilan de 1400 mp in Battonya

Turnu

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
12

4.500 €
3.15 € / mp

Teren intravilan de 1400 mp in Battonya

Turnu

La ~5km distanță

1.430 mp
1.430 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
15

39.500 €

Casa cu 3 camere langa frontiera Turnu

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
1.581 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
27

69.900 €

Casă cu teren generos, Turnu

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.622 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

4 zile în urmă
6

25.000 €
16.78 € / mp

Teren Intravilan 1.490mp de vânzare, Battonya ( ...

Turnu

La ~5km distanță

1.490 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
6

55.000 €

Spatiu de productie, fosta balastiera, Conop, 9 ...

Turnu

La ~5km distanță

9.100 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
32

149.500 €

OCAZIE RARĂ preț Imbatabil Casă P+M cu 3000 mp ...

Turnu

La ~5km distanță

5 camere
163 mp
1.490 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

36.000 €
9.38 € / mp

Teren intravilan, 3840mp, Turnu

Turnu

La ~5km distanță

3.840 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

129.000 €

Casă cu 3 apartamente, piscină și 1000 mp teren ...

Turnu

La ~5km distanță

8 camere
240 mp
1.000 mp teren
1960
Agenție

8 luni în urmă
30

59.900 €

Casă cu 3 camere lângă graniță

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
1.438 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

55.800 €
56.800 €

Casa cu 3 camere in Battonya, Ungaria

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
1.438 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

70.000 €

Vând/Schimb casă duplex 150 mp cu piscină – Tur ...

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
500 mp teren
1920
Agenție

6 luni în urmă
10

107.000 €

Casa vanzare in Batania

Turnu

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

38.800 €

vand proprietate loc. Turnu cu teren de aprox. ...

Turnu

La ~5km distanță

3 camere
45 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

52.000 €

Vand casa sat Turnu, Jud. Arad

Turnu

La ~5km distanță

140 mp
2.500 mp teren