Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

55.000 €

Casa de vanzare Sambateni judetul Arad

Sâmbăteni

2 camere
2.300 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

109.900 €
132.979 €

Casa la rosu 6 camere in Sambateni - ID : RH-93 ...

Sâmbăteni

5 camere
220 mp
1.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
16

29.000 €
19.70 € / mp

Teren Intravilan De Vanzare Sambateni

Sâmbăteni

1.472 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

18.500 €
25.69 € / mp

Teren intravilan 720 mp Sambateni, cu fundatie ...

Sâmbăteni

720 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

80.000 €

Vand apartament ARED Kaufland

Cicir

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1
2010
Agenție

5 luni în urmă
6

41.200 €
2 € / mp

2 ha teren de vanzare in Vladimirescu- Cicir

Cicir

La ~5km distanță

20.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

25.000 €
30.250 €
50 € / mp

Loc de casa - Mandruloc - Cartier Rezidential

Cicir

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
f.s. 20 m

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

183.580 €
20 € / mp

Teren 9.179 mp in Cicir - ID : RH-31865-propert ...

Cicir

La ~5km distanță

9.179 mp
9.179 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

158.500 €

Casa P+M din anul 2010 in Cicir, 174 mp + garaj ...

Cicir

La ~5km distanță

174 mp
1.422 mp teren
Agenție

Ieri

37.000 €

Teren intravilan 1594 mp in Cicir la doar 9 km ...

Cicir

La ~5km distanță

f.s. 4 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

87.000 €

Casa de vanzare in cicir

Cicir

La ~5km distanță

4 camere
1.415 mp
Agenție
Comision 0%

Ieri
7

37.000 €
23.21 € / mp

Teren intravilan 1594 mp în Cicir – la doar 9 k ...

Cicir

La ~5km distanță

1.594 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.000 €
44 € / mp

Teren intravilan 500mp Mandruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
16

79.000 €

Vand casa mare, 4 cam.in Mandruloc, st.1.484 mp ...

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
1.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

39.000 €

Casa – Mândruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.045 mp teren
f.s. 20.569999694824 m
Agenție

6 luni în urmă

15.000 €
30 € / mp

VANDUT! OFERTA DE PRIMAVARA - 65.000 | 5 parcel ...

Mândruloc

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

131.000 €
136.000 €

Casă nouă la roșu în Mândruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
154 mp
794 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

450.000 €

Fermă Mândruloc 2,5 ha

Mândruloc

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

91.000 €

Casa de vanzare Arad/Mandruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Agenție

10 luni în urmă
18

167.000 €

Casa noua 4 camere mobilata-utilata in Mandrulo ...

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
188 mp
750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

195.500 €

Vila la cheie, 3 camere Mandruloc, 1055mp teren ...

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
1.055 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

190.000 €

Vand casa noua sat.Mandruloc jud. Arad

Mândruloc

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

92.000 €

Vand casa la Rosu in Mandruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
238 mp
Agenție

3 zile în urmă
8

123.000 €

Casa cu 1566 mp teren in sat Mandruloc, com. Vl ...

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
220 mp
Agenție

9 luni în urmă
7

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan de vanzare in loc. Mandruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

120.000 €
6.01 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 19.963 mp, E68 Mâ ...

Mândruloc

La ~5km distanță

19.963 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

41.020 €
38.81 € / mp

loc de casa in loc Mandruloc, la 7 km distanta ...

Mândruloc

La ~5km distanță

1.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75.000 €

Casa de vanzare in JIMBOLI.casa se afla in zona ...

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
500 mp
Agenție

10 luni în urmă
6

75.000 €
25.12 € / mp

Teren intravilan rezidential de vânzare Mandulo ...

Mândruloc

La ~5km distanță

2.986 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

12.345 €

Casa noua Vila Mandruloc / Arad

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere