Case Terenuri
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
8

95.000 €

Casa de vanzare comuna covasint judetul arad

Covăsinț

3 camere
Agenție

1 lună în urmă
5

11.500 €

Casă de vânzare cu teren 874 mp – ideală pentr ...

Covăsinț

2 camere
40 mp
874 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

9.500 €
0.48 € / mp

Padure 20.000 mp in Covasint la 20-25 Km de Ara ...

Covăsinț

20.000 mp teren
f.s. 5 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

20.160 €
0.70 € / mp

Teren agricol de vânzare 17,51 ha Covăsânț – 7. ...

Covăsinț

28.800 mp teren
Pădure
Agenție

3 luni în urmă
19

41.900 €
6.16 € / mp

Vita-de-vie Premium teren de 6800 mp în Covăsi ...

Covăsinț

6.800 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

22.500 €
5.86 € / mp

Teren intravilan 3841 mp, situat central, Covas ...

Covăsinț

3.841 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
51

700.000 €
8.75 € / mp

Vie Tradițională „Halta Lupilor”

Covăsinț

80.000 mp teren
f.s. 560 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

189.000 €

Casa de vanzare in Covasant, 0% comision de la ...

Covăsinț

5 camere
180 mp
1.400 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

200.000 €

Casa de vanzare in Cuvin com. Ghioroc jud Arad

Covăsinț

4 camere
Agenție

4 luni în urmă
1

19.900 €
4.15 € / mp

Teren cu Vita de Vie Covasant 4800 m2 extrem de ...

Covăsinț

4.800 mp
4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10.000 €

vand casa cu teren 874 mp

Covăsinț

2 camere
40 mp
874 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
20

43.260 €
14 € / mp

Teren Intravilan de 3,090 mp în Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

3.090 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
25

30.000 €

Teren 1.570 mp + casă din cărămidă–zonă liniști ...

Cuvin

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1.570 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

45.000 €

Casa de vanzare in Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

3 camere

Agenție

4 luni în urmă
1

39.900 €
12.47 € / mp

Teren construibil - localitatea Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

26.200 €
1.12 € / mp

Teren extravilan, 23 400 mp, Cuvin (Ghioroc)

Cuvin

La ~5km distanță

23.400 mp teren
f.s. 126 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
6

13.000 €
3.55 € / mp

Teren extravilan, zona si priveliste superba, ...

Cuvin

La ~5km distanță

3.664 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
12

89.000 €
107.690 €

Conac in Cuvin - ID : RH-12471-property

Cuvin

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

26.200 €
1.12 € / mp

Teren extravilan, 23 400 mp, Cuvin (Ghioroc)

Cuvin

La ~5km distanță

23.400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

39.900 €
12.47 € / mp

Teren construibil - localitatea Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

70.000 €

Casa de vanzare in Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

3 camere
113 mp
2.078 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

40.000 €

Casa cu teren

Cuvin

La ~5km distanță

2 camere
1.400 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

93.000 €

De vanzare vila Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

5 camere
458 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

200.000 €

Casa de vanzare!

Cuvin

La ~5km distanță

4 camere
350 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

200.000 €

Vand casa in Cuvin com.Ghioroc jud.Arad

Cuvin

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

39.900 €
12.47 € / mp

Teren construibil - localitatea Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

48.000 €

Casa de vanzare!

Cuvin

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

45.000 €

Casa de vanzare in Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

75.000 €
15 € / mp

Vind teren intravilan

Cuvin

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

89.000 €

Vand casa Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

3 camere
116 mp
751 mp teren