Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

25.500 €
3 € / mp

Vand livada pe rod

Poiana Aiudului

8.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.525 €
25 € / mp

Vand teren sat Valisoara,Jud Alba, (langa Cheil ...

Vălișoara

La ~5km distanță

2.741 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

39.900 €
22.17 € / mp

Teren deosebit de vanzare 1800 mp, Cheile Vali? ...

Vălișoara

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat,langa sosea, 2 ...

Vălișoara

La ~5km distanță

2.214 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.999 €
40.00 € / mp

Teren intravilan Valisoara 1000mp

Vălișoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

65.000 €

Cabana de vanzare Valisoara jud.Alba

Vălișoara

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

10.410 €
5 € / mp

Teren de vanzare Vali?oara, Alba

Vălișoara

La ~5km distanță

2.082 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

69.000 €

Teren partial intravilan ,9700 mp Oportunitate ...

Vălișoara

La ~5km distanță

f.s. 1 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

53.000 €

Casa individuala,65 mp,1150 mp teren,Valisoara

Vălișoara

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

65.000 €

Casa de vanzare, comuna Livezile, jud Alba

Livezile

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

36.500 €
20.28 € / mp

Teren de vanzare zona Valisoara Jud Alba

Livezile

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

38.999 €

Casa din piatra la poalele Bedeleului Izvoarele ...

Livezile

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
1.884 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

23.999 €
18.88 € / mp

Teren intravilan 1.271 mp Izvoarele, jud. Alba

Livezile

La ~5km distanță

1.271 mp
1.271 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

89.500 €
149.17 € / mp

Teren si cabana in Poiana Aiudului

Livezile

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70.000 €

Casa de vanzare in Livezile Alba 70000 negociab ...

Livezile

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat, 2214 mp,44.28 ...

Livezile

La ~5km distanță

2.214 mp
2.214 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

22.000 €

Apartament 3 camere in loc Livezile jud Alba

Livezile

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
11

40.000 €

Casa 4 camere, teren generos de 3.800 mp, Magin ...

Măgina

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

44.999 €

Casa de vanzare

Lopadea Veche

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

60.000 €

Casa de vanzare in loc.Izvoarele com.Livezile.j ...

Izvoarele (Livezile)

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
27

23.999 €
18.88 € / mp

Teren intravilan 1.271 mp – Izvoarele, jud. Alb ...

Izvoarele (Livezile)

La ~5km distanță

1.271 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
13

235.000 €

Cabana de vanzare oportunitate de business / ca ...

Cotorăști

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

18.000 €

Casa batraneasca de vanzare

Cicău

La ~5km distanță

3 camere
Agenție

2 luni în urmă
10

175.000 €
200.000 €

Cabana 5 camere, 140 mp utili, 3000 mp teren,va ...

Valea Inzelului

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
3.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 175,000 € și 200.000 €
Agenție

1 lună în urmă
18

175.000 €

Cabana 5 camere, 140 mp utili, 3000 mp teren,ba ...

Valea Inzelului

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

180.000 €

Vand casa de vacanta

Podeni

La ~10km distanță

4 camere
210 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

560.000 €

Vand pensiune turistica

Podeni

La ~10km distanță

4 camere
370 mp
Agenție

Mai mult de un an
11

53.000 €

Casa individuala,65 mp,1150 mp teren,Valisoara

Aiudul de Sus

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
1.150 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

19.000 €
3.17 € / mp

Teren extravilan,6000 mp,Valisoara

Aiudul de Sus

La ~10km distanță

6.000 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

110.000 €

Casa de vanzare

Aiudul de Sus

La ~10km distanță

2 camere
1.174 mp
1.070 mp teren