Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

193.000 €

Cabana de vanzare la poalele muntilor Metalifer ...

Brădet

4 camere
160 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

45.000 €

Casa de vanzare cu gradina teren de aprox 7000 ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
7.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

18.000 €
3.60 € / mp

Teren intravilan, perfect pentru casa de vacant ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

6 luni în urmă
14

195.000 €

Casa de vacanta pretabila pentru pensiune,8 cam ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

8 camere
307 mp
3.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 195,000 € și 235.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
11

60.000 €

Casa cu teren generos 6.820 mp, langa padure ?i ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

90 mp
6.820 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

34.000 €

Vanzare casa in Almasu Mare -2650 mp teren

Almașu Mare

La ~5km distanță

3 camere
1 mp
2.651 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

165.000 €

Pensiune de vanzare S+P+2E Almașu Mare | Ideal ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

15 camere
300 mp
1.602 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
3

250.000 €
3.22 € / mp

Teren extravilan 77.700 mp ideal investitie sau ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

77.742 mp
77.742 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

160.000 €
4.73 € / mp

Teren extravilan 3.38 ha, zona naturala superba ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

33.816 mp
33.816 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

160.000 €
9.48 € / mp

Teren 16.871 mp cu utilitati la intrare si pano ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

16.871 mp
16.871 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

24.900 €
12.45 € / mp

Teren pretabil pentru cabana, cu view

Almașu Mare

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

69.500 €

Casa de vanzare in Almasu Mare cu 3992 mp teren

Almașu Mare

La ~5km distanță

4 camere
1 mp
3.992 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

90.000 €

Casa cu teren de vanzare

Nădăștia

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
6.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

12.000 €
26.09 € / mp

Teren de vanzare in Techirghiol

Techereu

La ~5km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

28.000 €

Vand casa.

Oprișești

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

42.000 €

Vand casa la sat

Oprișești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
5.208 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

109.000 €

Apartament modern 4 camere/decomandat/exclusivi ...

Bunești

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
7

42.900 €

Spatiu cu potential REAL afacere sau locuinta s ...

Bunești

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

27.900 €

Apartament 2 camere zona centrala ideal pentru ...

Bunești

La ~5km distanță

2 camere
28 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
11

38.000 €

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona Mic ...

Bunești

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
8

27.900 €
29.900 €

Apartament 3 cam., etaj 1 ideal pentru locuit, ...

Bunești

La ~5km distanță

3 camere
46 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

45.000 €

apartament 2 camere decomandat

Bunești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
14

45.000 €

Hunedoara, Micro 5,, Apartament-3 camere, 51 mp ...

Bunești

La ~5km distanță

3 camere
51 mp
1977
4E
Agenție

4 luni în urmă
7

32.500 €

Apartament 3 camere

Bunești

La ~5km distanță

3 camere
41 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

41.000 €

Apartament central 2 camere-decomandat

Bunești

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Agenție

4 luni în urmă
5

34.000 €

Garsoniera OM decomandata