Proprietăți unice: 14
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
8

290.000 €

Hale depozitare, grajd, Curte betonata, Horia J ...

Horia

1E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

50.100 €

Fermă cu casa, zero comision, in Horia

Horia

2 camere
44 mp
1.700 mp teren
2024
Agenție

7 luni în urmă
6

509.440 €
3.20 € / mp

Balta cu potențial investițional, Horia, Arad

Horia

159.200 mp teren
f.s. 280 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
2

16.100 €
32.20 € / mp

Teren intravilan, comision zero de la cumparato ...

Horia

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
15

109.900 €

Casă 4 camere 1672 mp teren in Horia

Horia

4 camere
120 mp
1.672 mp teren
1975
Agenție

9 luni în urmă
10

79.500 €

CASA 4 CAMERE HORIA -ARAD

Horia

4 camere
150 mp
1.000 mp teren
1960
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

60.000 €

Casa batraneasca

Horia

4 camere
1.065 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

74.900 €

Casa cu 4 camere ?i teren 1007 mp in localitate ...

Horia

4 camere
148 mp
1.007 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
20

220.000 €

Casa de vanzare in Horia (Arad) Spatioasa, lini ...

Horia

4 camere
174 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

578.000 €

Pepiniera de Capsuni si Legume de vanzare moder ...

Horia

10.000 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

67.500 €

Casa rustica cu teren - Horia

Horia

2 camere
80 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

750.000 €
1.56 € / mp

48 ha teren la soseaua Horia- Siria, zona de ba ...

Horia

480.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

110.000 €
2.20 € / mp

teren neproductiv - 5 ha Horia, com. Vladimires ...

Horia

50.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

69.100 €

Ferma cu casa, zero comision, in Horia

Horia

44 mp
1.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

4 luni în urmă
4

54.450 €
60.10 € / mp

Teren intravilan Loc. Sanleani, Jud. Arad

Sânleani

La ~5km distanță

906 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

341.000 €
11 € / mp

Teren industrial in Sanleani, la doar 8 km de A ...

Sânleani

La ~5km distanță

31.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

183.000 €
185.000 €
9.15 € / mp

Teren extravilan, 20000 mp, Sanleani

Sânleani

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

39.900 €
53.34 € / mp

PRET NOU! Teren intravilan 748 mp - Sanleani, A ...

Sânleani

La ~5km distanță

748 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

169.950 €

Vila noua P+M in Sanleani

Sânleani

La ~5km distanță

7 camere
150 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

42.000 €
44.000 €
58.17 € / mp

Teren in Sanleani, langa drumul principal

Sânleani

La ~5km distanță

722 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

490.000 €
49 € / mp

Teren intravilan 10.000mp cu utilitati, imprejm ...

Sânleani

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
10

28.558 €
31.52 € / mp

Teren intravilan

Sânleani

La ~5km distanță

906 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

164.900 €

Casa noua 150 mpu de vanzare in Livada,Arad

Sânleani

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

85.000 €

Loc de casa Sanleani

Sânleani

La ~5km distanță

3 camere
1.680 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

94.500 €

Casa + Anexe si Teren Generos in Sanleani (Liva ...

Sânleani

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

31.500 €
5.12 € / mp

Teren intravilan 6150 mp – Sânleani, jud. Arad

Sânleani

La ~5km distanță

6.150 mp teren
f.s. 52 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
14

33.000 €

Casa 4 camere + anexe, teren 760 mp Pilu, jud. ...

Sânleani

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

194.900 €

Casa noua finisata complet 150 mpu de vanzare i ...

Sânleani

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

115.000 €

casa 4 camere Livada jud Arad

Sânleani

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
845 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

215.000 €

Vila Cartier Romana Residence, Arad

Sânleani

La ~5km distanță

4 camere
140 mp