Proprietăți unice: 296
Proprietari: 135
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
21

150.000 €

Casă singur în curte – Harghita – Praid – Zona ...

Praid

5 camere
150 mp
1.007 mp teren
2022
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

186.400 €

Apartament Premium de Vânzare!

Est, Miercurea-Ciuc

4 camere
89 mp
Etaj 3 / 5
2021
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

26.900 €
20.13 € / mp

Teren intravilan in Izvoru Muresului (str. Prin ...

Izvoru Mureșului

1.336 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

150.000 €

Casă cu 7 camere de vânzare Praid

Praid

5 camere
300 mp
1.577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

75.000 €

Casă de vânzare in com. Subcetate, jud. Harghi ...

Subcetate

4 camere
148 mp
676 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

2.865 €

Casa din lemn vechi.

Central, Borsec

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

430.000 €
311.59 € / mp

Panorama eterna asupra Balatonului

Central, Miercurea-Ciuc

1.380 mp
1.380 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

14.900 €
9.98 € / mp

Teren intravilan in Suseni (str. Armeana)

Suseni

1.493 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

95.000 €

Vand casa cu teren,Ghimes

Vale

3 camere
97 mp
Agenție

6 zile în urmă
8

95.000 €

Vand casa cu teren,Ghimes

Lunca de Jos

3 camere
97 mp
97 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

81.000 €

Casa de vanzare, Hetiur, nr. 303, Mures

Dârjiu

2 camere
539 mp
85 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

90.000 €

Cabana ta la munte Oaza de liniste la iesire di ...

Șașvereș

3 camere
60 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
9

90.000 €

Cabana ta la munte Oaza de liniste la iesire di ...

Praid

3 camere
60 mp
550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
31.25 € / mp

Teren Intravilan Panoramic Toplita

Central, Toplița

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

80.000 €

Apartament de vanzare/ inchiriere parter

Central, Gheorgheni

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

175.000 €

Vand casa in Harman

Central, Miercurea-Ciuc

115 mp
610 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

8.900 €

Casa de contanier

Praid

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

96.000 €

Imobiliare Categoria Apartament

Ultracentral, Gheorgheni

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
2

96.000 €

Imobiliare Categoria Apartament

Ultracentral, Gheorgheni

2 camere
50 mp
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

600.000 €

De vânzare hotel Borsec

Borsec

35 camere
1.763 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

75.000 €
35.71 € / mp

Teren pentru constructii

Central, Gheorgheni

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

359.000 €
164.000 €

De vanzare 2 Vile de lemn cu anexe la Toplita

Central, Toplița

4 camere
210 mp
1.848 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

56.900 €

Apartament cu 2 camere (Gheorgheni, Cart. Bucin ...

Vest, Gheorgheni

2 camere
51 mp
Etaj 1 / 4
1982
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

89.000 €
28.16 € / mp

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

3.160 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
35

55.600 €

Apartament in casa cu intrare separata si curte ...

Sud, Băile Tușnad

3 camere
72,59 mp
185 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

2 luni în urmă
19

70.000 €

Apartament 3 camere | Etaj 1 | Centrală pr ...

Băile Tușnad

3 camere
65,8 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

39.800 €
44.22 € / mp

FILM! 900mp intravilan, aprobat CU, in frumoasa ...

Central, Băile Tușnad

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
24

1.450 €

Pensiune in centrul comunei Ditrau, jud. Harghi ...

Ditrău

700 mp utili
2002
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă

2.100.000 €

Vand HOTEL cu 27 de cam.in Praid

Praid

30 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

54.500 €
25 € / mp

Vanzari teren intravilan in Bamfy, toplita,

Central, Toplița

2.180 mp teren
Construcții