Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

28.499 €

Casă / Vilă Hângulesti

Hângulești

5 camere
90 mp
1.700 mp teren
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

34.000 €

Casa de vanzare Vulturu Vrancea

Vulturu

La ~5km distanță

150 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60.000 €
7.69 € / mp

Teren Central Vulturu

Vulturu

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

45.000 €

Oaza de Lini?te cu Poten?ial Masiv la Doar 20 k ...

Vulturu

La ~5km distanță

4 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

75.000 €

Casa de vanzare Vulturu Vrancea

Vulturu

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

21.000 €

Vand casa batranesc.

Vulturu

La ~5km distanță

90 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

38.000 €

Casa Vulturu Vrancea Vand ,schimb cu garsoniera ...

Vulturu

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

42.000 €
3.40 € / mp

Teren 12,360mp Botarlau / Strada Unirii

Vulturu

La ~5km distanță

12.360 mp
12.360 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
20

120.000 €

CASA SAT BOTARLAU, COMUNA VULTURU

Vulturu

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
1.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

28.999 €

Casa / Vila cu 5 camere de vanzare Hangulesti

Vulturu

La ~5km distanță

5 camere
90 mp
1.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
23

77.500 €

Casă / Vilă cu 8 camere

Vulturu

La ~5km distanță

8 camere
320 mp
633 mp teren
2006
Agenție

9 luni în urmă
9

37.000 €

Oportunitate unica de investitie DN23 - Trafi ...

Vulturu

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

16.000 €
13.25 € / mp

Teren de vanzare Vulturu Vrancea

Vulturu

La ~5km distanță

1.208 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55.000 €

Casa de vanzare Botarlau Vrancea

Boțârlău

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
37

160.000 €
120.000 €
8.89 € / mp

LIVADA DE VANZARE FOCSANI-DUMBRAVITA 1,8 HA

Boțârlău

La ~5km distanță

18.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
14

93.000 €

Casa de vanzare Botarlau

Boțârlău

La ~5km distanță

4 camere
136 mp
665 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

120.000 €

Casa Sat Botarlau, Comuna Vulturu

Boțârlău

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

149.000 €

Spatiu Comercial (Botarlau drum Expres Focsani ...

Boțârlău

La ~5km distanță

450 mp utili
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

75.000 €

Casa la gri cu Teren Aferent

Boțârlău

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

125.000 €

Vand casa de locuit

Boțârlău

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

42.000 €
3.40 € / mp

Teren 12,360mp Botarlau / Strada Unirii

Boțârlău

La ~5km distanță

12.360 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

18.000 €

Casa de vanzare in Vulturu, Teren 844mp

Boțârlău

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
844 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
21

49.000 €

Casa demisol + parter de vanzare in Sat Vadu Ro ...

Vadu Roșca

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
1.020 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €

Vand Casa 4 Camere in Sat Maluri Vulturu Vrance ...

Maluri

La ~5km distanță

6 camere
230 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

56.000 €

Teren cu casa batraneasca de vanzare

Călienii Vechi

La ~10km distanță

1 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

32.000 €

Casa Serbanesti -Liesti ( jud GL)

Călienii Vechi

La ~10km distanță

4 camere
Agenție

2 luni în urmă
7

1.432 €
0.24 € / mp

Teren extravilan Liesti, ID: R2942565

Liești

La ~10km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
0.97 € / mp

Teren agricol Liesti

Liești

La ~10km distanță

41.300 mp
41.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

56.500 €

Apartament cu 2 camere, etaj 1, la casa - zona ...

Liești

La ~10km distanță

2 camere
84,75 mp
84,75 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

50.000 €

Apartament comuna Liesti

Liești

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2