Proprietăți unice: 232
Proprietari: 33
Agenție

5 zile în urmă
20

301.604 €

Duplex / 4 Camere / Ghimbav

Central, Ghimbav

4 camere
115 mp
335 mp teren
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
13

79.000 €

Apartament 2 camere decomandat, acces stradal, ...

Central, Ghimbav

2 camere
58 mp
Parter / 2
1987
Agenție

1 săptămână în urmă
8

588.000 €
28 € / mp

OCAZIE! Lot teren in vecinatatea aeroportului B ...

Exterior Vest, Ghimbav

21.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
11

147.000 €

Apartament 2 camere, parter cu terasa proprie/G ...

Ghimbav Livadă, Ghimbav

2 camere
65 mp
Parter / 1
1977
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
30

299.000 €

Vilă modernă P+1 în Ghimbav | 330 mp utili | Te ...

Exterior Vest, Ghimbav

8 camere
330 mp
815 mp teren
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

155.000 €

Apartament modern cu 3 camere, balcon si dressi ...

Ghimbav

3 camere
71,15 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

155.000 €

Apartament modern cu 3 camere, balcon si dressi ...

Ghimbav

3 camere
71,15 mp
Etaj 2 / 3
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

425.000 €
135.09 € / mp

BRASOV - GHIMBAV - TEREN CONSTRUCTII 3146 MP

Ghimbav

3.146 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
25

345.000 €

Casa, Ghimbav

Central, Ghimbav

4 camere
240 mp
500 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

200.000 €
20 € / mp

Teren 10.000 mp Ghimbav – deschidere DN1 ...

Nord-Vest, Ghimbav

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
31

326.700 €

Casa Noua Finalizata Ghimbav

Ghimbav Livadă, Ghimbav

4 camere
128,45 mp
538 mp teren
2026 (Proiect)
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

138.000 €

De vanzare Apartament elegant si luminos in Ghi ...

IAR, Ghimbav

2 camere
78 mp
Etaj 4 / 6
6E
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

129.500 €

0 comision, Vânzare apartament mobilat, utilat ...

Ultracentral, Ghimbav

2 camere
49 mp
Etaj 1
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
20

175.000 €

Apartament 3 Camere | 97mp | 1800 /mp | Tractor ...

Central, Ghimbav

3 camere
97 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

179.999 €

Apartament 3 camere 89mp

Central, Ghimbav

3 camere
80 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
30

220.000 €

Casa 3 camere libera la vanzare GHIMBAV

Central, Ghimbav

3 camere
80 mp
250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
22

265.000 €

Casa 4 camere libera la vanzare GHIMBAV

Central, Ghimbav

4 camere
80 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

148.000 €
190.97 € / mp

Teren Intravilan 775 mp Ghimbav

Ghimbav

775 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
41

370.000 €

Casa Ghimbav, 8 camere, S+P+M,teren 736 mp, pr ...

Central, Ghimbav

8 camere
300 mp
736 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

142.000 €
183.23 € / mp

Comision 0% Teren 775mp Ghimbav

Central, Ghimbav

775 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

290.000 €

Particular, vând casa Ghimbav

Central, Ghimbav

3 camere
100 mp
350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
30

127.000 €

Vanzare apartament 3 camere Ghimbav,, bloc 2010 ...

Central, Ghimbav

3 camere
63 mp
Etaj 4 / 5
2010
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
32

175.000 €

Vanzare spatiu comercial, Ghimbav, Central lang ...

Central, Ghimbav

87 mp utili
1E
1978
Agenție

1 lună în urmă
6

103.500 €

Studio modern, complet mobilat si utilat, Ghimb ...

Ghimbav

2 camere
44 mp
Etaj 3 / 3
2019
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

225.000 €
228.000 €

Casa spatioasa cu etaj si curte în Ghimbav

Central, Ghimbav

5 camere
151 mp
319 mp teren
Etaj 1 / 1
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 225,000 € și 230.000 €
Agenție

1 lună în urmă
53

254.999 €
270.000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare în zona Cent ...

Central, Ghimbav

4 camere
135 mp
333 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.250.000 €
50 € / mp

Teren industrial cu PUZ – Ghimbav, zonă în dezv ...

Periferie, Ghimbav

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
20

97.000 €

Oportunitate în Ghimbav – Casă renovată, 5 came ...

Ghimbav

5 camere
112 mp
2 mp teren
1795
Agenție

2 luni în urmă
7

437.500 €
35 € / mp

Teren 12.500 mp Ghimbav – Cartierul Florilor | ...

Central, Ghimbav

12.500 mp teren
f.s. 164 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
14

46.650 €
50 € / mp

Teren intravilan pentru Investitie!!!,933mp in ...

Ghimbav Livadă, Ghimbav

933 mp teren
Construcții