Proprietăți unice: 16
Proprietari: 7
Agenție

1 săptămână în urmă
10

81.900 €

Casă de vânzare în Filipeșt ...

Filipești

6 camere
160 mp
997 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

44.800 €
49.800 €

De vanzare casa Filipesti Bacau

Filipești

3 camere
76 mp
1.035 mp teren
1965
Agenție

1 săptămână în urmă
20

895.000 €

Pensiune cu 10 camere, de vanzare in Filipesti.

Filipești

872 mp utili
2013

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

40.000 €
8 € / mp

Vand teren 5000 mp Harlesti Jud. Bacau cu desch ...

Filipești

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.700 €
5.50 € / mp

Teren intravilan FILIPESTI/Bacau

Filipești

5.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

39.900 €

Filipesti - E85 - casa ?i 2000 mp teren

Filipești

3 camere
67 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.900 €

Casa cu teren intravilan Filipesti Galbeni 2000 ...

Filipești

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

28.000 €

Vand apartament 3 camere

Filipești

3 camere
30 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 28,000 € și 30.000 €
Agenție

11 luni în urmă
5

53.000 €
5.32 € / mp

Teren 9969 mp, situat la E85, intre doua intrar ...

Filipești

9.969 mp
9.969 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

155.000 €

Proprietate Reziden?iala de Vanzare in Filipest ...

Filipești

8 camere
374 mp
1.305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

42.000 €

Casa in Filipesti la 4 km de Onesti

Filipești

2 camere
500 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

41.500 €

Proprietar, vand(schimb)casa la tara

Filipești

60 mp
6.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

83.000 €

Casa Parter+ Mansarda Filipesti Bacau

Filipești

4 camere
180 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

145.000 €

Casa de vanzare

Filipești

2 camere
175 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

40.000 €

Casa + teren Oniscani (Filipesti, Bacau)

Filipești

2 camere
1.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

49.900 €

Vand Casa cu spatiu comercial Filipesti la 20km ...

Filipești

6 camere
140 mp
460 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
15

74.900 €
7.11 € / mp

Teren intravilan + extravilan 10.537 mp – casa, ...

Filipești (Bogdănești)

La ~5km distanță

10.537 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

549.900 €

RESTAURANT + CASA P+E LA PACHET DE VANZARE ONES ...

Cașin

La ~5km distanță

550 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.000 €
10 € / mp

Teren pentru casa in Casin, Bacau

Cașin

La ~5km distanță

900 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
14

890.900 €

CLADIRE INDUSTRIALA 3500 mp SI TEREN 10.000 MP ...

Cașin

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

70.000 €

Vand gospodarie taraneasca

Cașin

La ~5km distanță

2 camere
650 mp
Agenție

3 luni în urmă
2

75.000 €

Casa batraneasca in Casin, 3200 mp

Cașin

La ~5km distanță

100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

41.000 €

Casa + teren de vanzare in comuna Casin Zona Ce ...

Cașin

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

2 luni în urmă
20

158.000 €

Casa/Vila de vanzare in comuna Targu Trotus, ju ...

Tuta

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

150.000 €

Vand casa in Racau?i

Răcăuți

La ~5km distanță

6 camere
160 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

64.900 €
10.30 € / mp

Teren pentru business 6300 MP Bucium la strada ...

Buciumi

La ~5km distanță

6.300 mp teren
f.s. 10 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

69.900 €
7.13 € / mp

Teren 9800 mp pentru investitii Buciumi- 7 km ...

Buciumi

La ~5km distanță

9.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

3.500 €

Spatiu Comercial -MARKET COMUNA / MAGAZIN MIXT/ ...

Buciumi

La ~5km distanță

500 mp utili
1989
Agenție

5 luni în urmă
25

278.000 €

Se oferă spre vânzare / închiriere clădire cu s ...

Buciumi

La ~5km distanță

Agenție

Ieri
11

49.900 €

APARTAMENT DE VANZARE CU 2 CAMERE IN ONESTI

Central, Onești

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2
1977