Proprietăți unice: 1508
Proprietari: 150
Agenție

Ieri
12

168.990 €

Apartament modern, 3 camere, 62 mp utili, 103 m ...

Dumbrăvița

3 camere
62 mp
Parter / 4
2019
Agenție

Ieri
11

146.000 €

Apartament de vanzare cu 3 camere, etajul intai ...

Dumbrăvița

3 camere
68 mp
Etaj 1 / 2
2015
Agenție

3 zile în urmă
8

124.900 €

DUMBRAVITA | 3 CAM | PARCARE | INCALZIRE PARDOS ...

Dumbrăvița

3 camere
64 mp
Parter
2015
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 124,900 € și 125.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
9

246.000 €

Duplex luminos cu geamuri mari – Dumbrăvița, zo ...

Dumbrăvița

4 camere
120 mp
350 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
6

409.990 €
257.69 € / mp

Teren de vanzare 1591 mp, 28,5 front stradal - ...

Dumbrăvița

1.591 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
17

560.000 €

Casa moderna cu 5 camere de vanzare in Dumbravi ...

Dumbrăvița

5 camere
190 mp
623 mp teren
f.s. 17.299999237061 m
Agenție

4 zile în urmă
12

259.990 €

Duplex despartit prin camera tehnica, 5 camere, ...

Dumbrăvița

5 camere
110 mp
280 mp teren
2026
Agenție

4 zile în urmă
15

249.990 €

Duplex premium, 4 camere, 144 mp utili, 344 mp ...

Dumbrăvița

4 camere
144 mp
344 mp teren
2026
Agenție

4 zile în urmă
26

283.000 €

Duplex nou la cheie,5 camere,3 bai,Dumbravita C ...

Dumbrăvița

5 camere
135 mp
300 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
11

129.000 €

Apartament 2 Camere in BLOC CU LIFT - Dumbravi ...

Dumbrăvița

2 camere
52 mp
Etaj 3
2014
Agenție

4 zile în urmă
16

250.000 €

Duplex in Dumbravita 144 mp utili / 344 teren f ...

Dumbrăvița

4 camere
144 mp
344 mp teren
2025
Agenție

5 zile în urmă
16

299.990 €

Duplex premium, 4 camere, 117 mp utili, 307 mp ...

Dumbrăvița

4 camere
117 mp
307 mp teren
2026
Agenție

5 zile în urmă
12

268.990 €

Duplex premium, 4 camere, 120 mp utili, 336 mp ...

Dumbrăvița

4 camere
120 mp
336 mp teren
2015
Agenție

5 zile în urmă
28

320.000 €

Casă individuală cu 4 camere in Dumbrăvița

Dumbrăvița

4 camere
106 mp
666 mp teren
2024
Agenție

5 zile în urmă
16

277.990 €

Duplex modern, 4 camere, 124 mp utili, 350 mp t ...

Dumbrăvița

4 camere
124,5 mp
350 mp teren
2026
Agenție

5 zile în urmă
10

116.990 €

Apartament modern, 2 camere, 52.5 mp utili, eta ...

Dumbrăvița

2 camere
52,5 mp
Etaj 2
2019
Agenție

5 zile în urmă
10

190.000 €
279.41 € / mp

Teren cu Autorizatie de constructie Casa Parter ...

Dumbrăvița

680 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
8

186.900 €

Dumbravita - Duplex separat prin camera tehnica ...

Dumbrăvița

5 camere
117 mp
340 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

6 zile în urmă
11

254.990 €

Duplex elegant si modern, 4 camere, 90 mp utili ...

Dumbrăvița

4 camere
90 mp
325 mp teren
2024
Agenție

6 zile în urmă
9

289.990 €

Duplex modern, 4 camere, 137 mp utili, 375 mp t ...

Dumbrăvița

4 camere
137 mp
375 mp teren
2026
Agenție

6 zile în urmă
14

229.990 €

Duplex modern, 4 camere, 110 mp utili, 220 mp t ...

Dumbrăvița

4 camere
110 mp
220 mp teren
2020
Agenție

6 zile în urmă
19

248.000 €

Duplex modern, finisaje premium, Ideal pentru i ...

Dumbrăvița

4 camere
130 mp
350 mp teren
2025
Agenție

6 zile în urmă
4

135.000 €
135 € / mp

Teren 1000mp. Acces asfaltat. Toate utilitatile ...

Dumbrăvița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
3

125.000 €
165.13 € / mp

Teren 757 MP Dumbravita- Lac Comision Zero

Dumbrăvița

757 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

123.400 €
200 € / mp

Teren pentru locuinta individuala- Ikea

Dumbrăvița

617 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 123,400 € și 137.200 €
Agenție

1 săptămână în urmă
6

370.000 €

Casa individuala, proiect eficient – Dumbravita ...

Dumbrăvița

5 camere
150 mp
611 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

1 săptămână în urmă
20

230.000 €

Casa mobilata si utilata,4 camere,Dumbravita zo ...

Dumbrăvița

4 camere
100 mp
280 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

250.000 €
89.57 € / mp

COM 0% Teren pentru casa situat la liziera padu ...

Dumbrăvița

2.791 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
12

140.000 €

AX1262 Dumbravita/Selgros, parter inalt, 2 locu ...

Dumbrăvița

3 camere
61 mp
Parter
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
7

99.800 €

2 camere in vila dumbravita etaj 2

Dumbrăvița

2 camere
64 mp
Etaj 2
2008