Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

172.000 €

Vand casa in Deva cu 1212 mp teren

Horea, Deva

3 camere
136 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

120.000 €

Vand urgent spatiu comercial in vile noi str Ho ...

Horea, Deva

Agenție

9 luni în urmă
12

310.000 €

Casa cu 5 camere in Deva

Horea, Deva

5 camere
280 mp
3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
13

598.000 €

Pensiune 27 camere, 1350 mp teren, Deva zona Ce ...

Horea, Deva

770 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

85.000 €

ap 2 camere dec etj 2 str.Horea

Horea, Deva

2 camere
50 mp
Etaj 2
1978
Agenție

5 luni în urmă
5

63.000 €

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Prog ...

Horea, Deva

2 camere
47 mp
Etaj 4
1967

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

105.000 €

Vand apartament cu 3 camere in Deva, in Vila cu ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

Mai mult de un an
3

45.000 €
29.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1550 mp, cu privel ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

1.550 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

160.000 €

Vand apartament cu 4 camere cu garaj si beci in ...

Prefecturii, Deva

La ~5km distanță

4 camere
177 mp
Parter / 2
1977

Agenție

2 luni în urmă
11

70.000 €

Apartament cu 3 camere, scara interioara, Deva ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
2000
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

345.000 €

Casa Deva - Panorama deosebita cu vedere la ora ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

1 camere
80 mp
Agenție

5 luni în urmă
6

85.000 €

Apartament 3 camere-mobilat-etaj3-zona Casei de ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

3 camere
58 mp
Agenție

Mai mult de un an
12

1.452.000 €
369.56 € / mp

TEREN INTRAVILAN ULTRACENTRAL DEVA

Cetate, Deva

La ~5km distanță

3.929 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

46.000 €
48.000 €

Apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 1, ved ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 1 / 4
1986
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 46,000 € și 50.000 €
Agenție

6 luni în urmă
13

305.000 €

Casa mare, in Centrul Vechi din Deva - 10 camer ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

10 camere
300 mp
414 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 305,000 € și 310.000 €
Agenție

3 luni în urmă
16

225.000 €
230.000 €

Oportunitate investi?ionala: Casa cu subsol, pa ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

7 camere
220 mp
278 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 225,000 € și 240.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

160.000 €

Casa si teren aferent de vanzare in Deva in zon ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

108.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE | 72 MP | BLOC NOU | CETATE ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
2025
4E
Agenție

9 luni în urmă
9

2.990.000 €

HOTEL DE VANZARE

Prefecturii, Deva

La ~5km distanță

20 camere
25 mp utili
1987
Agenție

Mai mult de un an
8

110.000 €

Apartament cu 3 camere, 120 mp, zona Ceta?ii-An ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Etaj 2 / 2
2020
Agenție

3 luni în urmă
13

150.000 €

Casa individuala de vanzare, 216 mp, zona Cetat ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

4 camere
216 mp
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 150,000 € și 155.000 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

70.000 €

Apartament 2 camere, decomandat, priveli?te sup ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 7 / 8
1982
Agenție

1 săptămână în urmă
13

124.000 €

Apartament 3 camere ZONA ULTRACENTRALA +LOC DE ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

3 camere
66 mp
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

68.000 €

Apartament 2 camere, 50 mp, mobilat complet, ve ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

58.000 €

Apartament 2 camere, 50 mp, mobilat complet, ve ...

Cetate, Deva

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250.000 €

Casa de vanzare

Cetate, Deva

La ~5km distanță

6 camere
280 mp
Agenție

7 luni în urmă
14

90.000 €

Apartament 3 camere, 73 mp, zona Centrala

Cetate, Deva

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
Etaj 10 / 10
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 90,000 € și 92.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

36.000 €
7.83 € / mp

Teren intravilan, ?oimu?, 4600mp

Central, Deva

La ~5km distanță

4.600 mp teren
f.s. 1 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

185.000 €

Vand spatiu comercial in Deva, zona Cuza-Voda, ...

Central, Deva

La ~5km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

99.000 €

Vand apartament 3 camere, et 1

Central, Deva

La ~5km distanță

3 camere
Etaj 1