Proprietăți unice: 129
Proprietari: 18
Agenție

3 zile în urmă
5

56.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 800 mp în Corunca, zona pensiu ...

Corunca

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

218.000 €
84.96 € / mp

Vand teren intravilan, 2566 mp in Corunca situa ...

Corunca

2.566 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

89.000 €
89.000.000 €
89 € / mp

Teren intravilan Corunca – 1000 mp – vedere pan ...

Corunca

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
6

175.000 €

Casa cu etaj in Corunca ,zona lini?tita ?i frum ...

Corunca

4 camere
110 mp
500 mp teren
Agenție

Ieri
1

334.500 €

Teren intravilan 5.300 mp in Corunca ideal pent ...

Corunca

f.s. 126 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

235.000 €

Casa 4 camere , Corunca , 120mp , 5 ari , langa ...

Corunca

5 camere
125 mp
492 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

320.000 €

Proprietate spatioasa in Corunca cu doua case s ...

Corunca

3 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
1

334.500 €
63.11 € / mp

Teren intravilan 5.300 mp in Corunca ideal pent ...

Corunca

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
21

255.000 €

Casă Duplex de vânzare – Corunca | Design deose ...

Corunca

4 camere
112 mp
282 mp teren
2022
Agenție

1 lună în urmă
13

310.000 €

Casă individuală modernă în Corunca 150 mp util ...

Corunca

5 camere
150 mp
535 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
16

280.000 €

Casa individuala 120mp utili - Corunca - cu acc ...

Corunca

5 camere
120 mp
500 mp teren
2024
Agenție

1 lună în urmă
13

230.000 €

Casa cu 5 camere, 128mp, Zona Corunca

Corunca

5 camere
128 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

175.000 €

Corunca - Casa 110 mp - 500 mp teren -Zona pano ...

Corunca

4 camere
110 mp
500 mp teren
2026
Agenție

2 luni în urmă
10

319.000 €

Casa cu 4 camere de vanzare, 120 mp utili si 55 ...

Corunca

4 camere
120 mp
550 mp teren
2021
Agenție

2 luni în urmă
7

114.900 €

2 camere mobilat si utilat, parcare – Corunca, ...

Corunca

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 2
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 114,900 € și 125.900 €
Agenție

2 luni în urmă

32.000 €
40 € / mp

Vand teren i.v. pentru constructii, suprafata ...

Corunca

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

120.000 €
25 € / mp

Vand teren i.v. in zona Livezeni, S=4800 m2

Corunca

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

339.000 €
30 € / mp

Vand teren i.v. pentru constructii, zona Corun ...

Corunca

11.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

210.000 €
70 € / mp

Vand teren intravilan in com. CORUNCA

Corunca

3.000 mp teren
f.s. 25 m
Livadă
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
5

344.500 €
65 € / mp

Teren 5 300 Mp Intravilan De Vanzare, Str Bujor ...

Corunca

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

51.000 €
54.000 €
85 € / mp

Teren 600 Mp cu Utilitati De Vanzare, Str Pasun ...

Corunca

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

40.120 €
85 € / mp

Teren intravilan – Corunca – Zona Stația de gaz

Corunca

472 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
12

475.832 €
393.250 €

Casa 4 camere,4 bai,200mp,830mp teren,80mp tera ...

Corunca

4 camere
200 mp
800 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
3

140.000 €
70 € / mp

Teren 2.000 mp Corunca – vedere panoramică, lân ...

Corunca

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

285.000 €

Casă impresionantă lângă natură la câteva minut ...

Corunca

4 camere
220 mp
1.017 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

986.000 €
58 € / mp

Teren cu potențial multiplu de dezvoltare – Cor ...

Corunca

17.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

750.000 €
21.91 € / mp

Teren de vanzare extravilan 34.229 mp, E60 Coru ...

Corunca

34.229 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

55.000 €
84.62 € / mp

Corunca - 650 mp cu PUZ - zona superba si linis ...

Corunca

650 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
12

225.000 €

Casa noua cu 5 camere de vanzare semifinisata, ...

Corunca

5 camere
115 mp
550 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

8 luni în urmă
13

270.000 €
285.000 €

Casă spațioasă de vânzare – Corunca, zona Vatma ...

Corunca

4 camere
219 mp
1.137 mp teren
2001