Proprietăți unice: 17
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
10

91.959 €
29 € / mp

Teren intravilan 3171 mp | Cornu | 29 €/mp

Cornu de Jos (Cornu)

3.171 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
32

105.000 €
108.000 €

Casă corp C1 84mp + casă corp C2 51mp+garaj+ gr ...

Cornu de Jos (Cornu)

4 camere
125 mp
889 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

68.000 €
27.96 € / mp

COMISION 0% | Teren 2,432mp | Cornu de Jos (Cor ...

Cornu de Jos (Cornu)

2.432 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

53.000 €

Casa de lemn 110 mp in Cornu de Jos

Cornu de Jos (Cornu)

3 camere
84 mp
410 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

1.500.000 €

Domeniu Imobiliar de Elita: 14.000 mp Teren, Pe ...

Cornu de Jos (Cornu)

2.000 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
40

349.000 €
350.000 €

Vila Delux P+1 cu terasă și garaj + teren intra ...

Cornu de Jos (Cornu)

5 camere
220 mp
783 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

139.000 €

Investitie ideala - Cladire cu Spatiul Comercia ...

Cornu de Jos (Cornu)

500 mp utili
2E
2003
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

89.000 €
28.07 € / mp

Teren intravilan in Cornu 3171 mp--89.000e

Cornu de Jos (Cornu)

3.171 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
15

80.000 €

Cabana de lemn cu fundatie 86 mp+ livada pomi f ...

Cornu de Jos (Cornu)

3 camere
86 mp
847 mp teren
f.s. 29 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

90.000 €
29.28 € / mp

Teren intravilan in Cornu--3074m--90.000e

Cornu de Jos (Cornu)

3.074 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

26.500 €
53 € / mp

●Teren in Cornu,Ph,500m--26.500e●

Cornu de Jos (Cornu)

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

40.000 €
18.18 € / mp

Cornu de jos, Prahova, DN1, 2200mp

Cornu de Jos (Cornu)

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.200.000 €

Vila Valea Prahovei Cornu , 15 camere, piscina ...

Cornu de Jos (Cornu)

15 camere
1.200 mp
5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

498.000 €

Cornu de Jos Doua case moderne, crama la subs ...

Cornu de Jos (Cornu)

8 camere
290 mp
1.042 mp teren
2016
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 498,000 € și 538.000 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.100.000 €
47.12 € / mp

Mountain Plateau - 23.345 SQM - Exclusive Estat ...

Cornu de Jos (Cornu)

23.345 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

195.920 €
40 € / mp

4898 MP Teren Intravilan | Prahova - Cornu De J ...

Cornu de Jos (Cornu)

4.898 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

960.000 €

Vila deosebita 9 camere - Cornu de Jos

Cornu de Jos (Cornu)

9 camere
615 mp
1.784 mp teren
Etaj 1 / 1

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

399.000 €

Vila deosebita in Cornu ideala pentru locuinta ...

Răgman

La ~5km distanță

4 camere
420 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

120.000 €

Casa de vanzare cu 3 camere in Poiana Campina

Răgman

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Agenție

10 luni în urmă
25

100.000 €

Casa Breaza 116Mp , teren 2500Mp ,zona de deal ...

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
2.500 mp teren
f.s. 18 m

Agenție

2 luni în urmă
5

31.990 €
36.02 € / mp

Teren 888 mp în Breaza – locul perfect pentru c ...

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

888 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
15

149.000 €
159.000 €

Casa de vanzare in Breaza

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
722 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 149,000 € și 159.000 €
Agenție

1 lună în urmă
12

78.000 €

Casa de vacanta in Breaza

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

130 mp
692 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

58.000 €

Casa in Breaza PH,vand sau schimb,particular,co ...

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
36 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

58.000 €

Casa in Breaza PH,vand sau schimb,particular,co ...

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
Agenție

8 luni în urmă
16

120.000 €

Casa Breaza, Prahova

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

3 camere
87 mp
437 mp teren
2004
Agenție

9 luni în urmă
18

89.000 €

Casa Breaza, judetul Prahova

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
529 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
1

31.800 €
50 € / mp

Teren in Breaza ,zona linistita

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

636 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

26.000 €

Apartament in Casa Vila de vanzare, Breaza Prah ...

Podul Vadului, Breaza

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
1998
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

70.000 €
76.34 € / mp

Vand teren intravilan

Câmpinița, Câmpina

La ~5km distanță

917 mp teren