Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

4 luni în urmă
9

135.000 €

Casa de vanzare 400mp Halmeu | teren generos de ...

Halmeu

La ~5km distanță

7 camere
400 mp
2.703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

68.000 €

Apartament 4 camere decomandat ,100 mt2

Halmeu

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Etaj 2
1994
Agenție

2 luni în urmă
5

26.000 €
10 € / mp

HALMEU Teren intravilan intabulat 26 Ari fara u ...

Halmeu

La ~5km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
20

180.000 €

Casa moderna de vanzare in Halmeu, Satu Mare | ...

Halmeu

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

108.000 €

Casa la rosu, 119 mp + teren 1643 mp, zona Halm ...

Halmeu

La ~5km distanță

3 camere
119 mp
1.643 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

80.000 €

casa de vanzare

Halmeu

La ~5km distanță

192 mp
11 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

3.000.000 €
500 € / mp

Teren pentru diferite activitati de productie , ...

Halmeu

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

180.000 €

Casa moderna de vanzare in Halmeu, Satu Mare | ...

Băbești

La ~10km distanță

4 camere
240 mp
Agenție

4 luni în urmă
8

270.000 €

Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua.Satu ...

Micula

La ~10km distanță

6 camere
20.000 mp
20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

95.000 €

Vand casa in Micula

Micula

La ~10km distanță

3 camere
200 mp
1.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

70.000 €

Vand casa la Micula

Micula

La ~10km distanță

200 mp
2.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

55.000 €

Vand casa in localitatea Micula

Micula

La ~10km distanță

2 camere
83 mp
83 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

170.000 €

Casa cu teren generos de 6000 mp in Viile Satu ...

Micula

La ~10km distanță

4 camere
105 mp
6.197 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

72.000 €
75.000 €

Casa in Micula cu teren 34 arii 72000 Euro

Micula

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

55.000 €
19.64 € / mp

Teren de vanzare Micula

Micula

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

36.300 €
25.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1399 mp, in Micula

Micula

La ~10km distanță

1.399 mp
1.399 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

135.000 €

Vand casa cu etaj teren 6,8 Ari Micula jud Satu ...

Micula

La ~10km distanță

4 camere
125 mp
680 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

90.000 €

Casa deosebita cu teren generos Bercu

Bercu

La ~10km distanță

3 camere
633 mp
2.434 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

55.000 €

Casa de vanzaare, 80 mp, zona Bercu nou

Bercu

La ~10km distanță

2 camere
80 mp
4.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

270.000 €

Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua.Satu ...

Nisipeni

La ~10km distanță

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

35.000 €

Vand casa veche in Nisipeni / Elado regi parasz ...

Nisipeni

La ~10km distanță

2 camere
105 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

54.000 €

Vand sau schimb casa in Nisipeni

Nisipeni

La ~10km distanță

2 camere
80 mp
25.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

65.000 €
11.21 € / mp

PRET WAUUU - TEREN INTRAVILAN - CIUPERCENI

Agriș

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

27.000 €
30.000 €

Casa locuibila + teren 2100 mp de vanzare Tamas ...

Tămășeni

La ~15km distanță

3 camere
2.100 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

37.000 €

Vand doua ateliere

Peleș

La ~15km distanță

2 camere
120 mp
Agenție

7 luni în urmă
6

49.900 €

De vanzare Casa cu Teren 3800mp in Comuna Lazur ...

Peleș

La ~15km distanță

3 camere
100 mp
3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

110.000 €

Vand casa 7 camere + anexe + teren 3515 mp

Bătarci

La ~15km distanță

5 camere
220 mp
3.515 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
10.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1982 mp, in Ciuper ...

Ciuperceni

La ~15km distanță

1.943 mp
1.943 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

42.999 €
14.93 € / mp

Vand casa veche cu teren , persoana fizica , co ...

Ciuperceni

La ~15km distanță

2.881 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

20.000 €
10 € / mp

Vand teren

Ciuperceni

La ~15km distanță

2.000 mp teren