Case Terenuri
Proprietăți unice: 74
Proprietari: 19
Agenție

1 săptămână în urmă
10

329.000 €

Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii ...

Cazasu

7 camere
450 mp
1.090 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

4 zile în urmă
5

60.000 €
39.81 € / mp

Teren intravilan Cazasu 40 euro Suprafata mp 15 ...

Cazasu

1.507 mp
1.507 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

37.000 €

Vand proprietate in Cazasu, aproape de Braila, ...

Cazasu

3 camere
55 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
20

400.000 €

Vila MODERNA, P+1+M, constructie 2011, teren 11 ...

Cazasu

456 mp
1.145 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

122.000 €

De vânzare casa Cazasu P+M

Cazasu

4 camere
140 mp
300 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

1 lună în urmă
6

67.000 €

De vânzare casa cazasu 824 mp

Cazasu

3 camere
70 mp
824 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

650.060 €
537.240 €
17.57 € / mp

Cazasu || 3.7 Ha || Braila || Teren intravilan ...

Cazasu

37.000 mp teren
f.s. 170 m
Pășune
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
2

59.000 €
59 € / mp

De vânzare teren Cazasu 1000 mp

Cazasu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

275.000 €

Vila P+M, Cazasu- MOBILATA utilata

Cazasu

7 camere
230 mp
1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

159.900 €

Vila P+1+M constructie 2010 Cazasu 260mp constr ...

Cazasu

5 camere
260 mp
1.750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

90.000 €

Vila D+P+1 Cazasu 210mp construiti, la Gri ,ter ...

Cazasu

3 camere
210 mp
563 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

69.000 €
79.900 €

De vânzare Casa Cazasu la roșu Posibilitate Rat ...

Cazasu

4 camere
130 mp
700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

120.000 €
13.51 € / mp

Teren 8881 mp, stradal, zona Cazasu

Cazasu

8.881 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

200.000 €
33.93 € / mp

Teren 5895 mp, deschidere 15 m la Soseaua Princ ...

Cazasu

5.895 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

55.000 €
36.67 € / mp

Teren Intravilan, Cazasu, Suprafata 1500 m2

Cazasu

1.500 mp teren
f.s. 11.5 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

290.000 €

Vanzare casa D+P+1+M - Imobiliare MAXICONFORT

Cazasu

12 camere
450 mp
720 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

70.000 €
40 € / mp

Teren 1750 mp, zona Cazasu

Cazasu

1.750 mp teren
f.s. 12 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
4

125.000 €
25 € / mp

Teren 5000 mp,deschidere 50m Bine Pozitionat Ca ...

Cazasu

5.000 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

78.000 €

Vila P+M 142mp utili LA ROSU teren 386 mp Caza ...

Cazasu

3 camere
142 mp
386 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

2 luni în urmă
1

87.000 €
50 € / mp

ID 13906, Teren intravilan de constructii, zona ...

Cazasu

1.740 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

72.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de constructii, Cazasu, St - 2 ...

Cazasu

2.400 mp teren
f.s. 13 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
3

49.790 €
65 € / mp

766 mp intravilan Cazasu pe colt cu 55m front s ...

Cazasu

766 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
9

19.997 €
38.31 € / mp

Teren 522 mp, deschidere 29 m, pret 38,46 Euro ...

Cazasu

522 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

92.800 €
45 € / mp

Teren Intravilan in Suprafata de 2062 mp, Cazas ...

Cazasu

2.062 mp teren
f.s. 28 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

65.550 €
25 € / mp

Teren Cazasu 2622 mp cu casa demolabila posibil ...

Cazasu

2.622 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
10

140.000 €

De vânzare casa P+M CAZASU

Cazasu

3 camere
144 mp
405 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

3 luni în urmă
8

79.000 €

Casa de vacanta zona Cazasu

Cazasu

2 camere
102 mp
451 mp teren
2007
Agenție

6 luni în urmă
18

140.000 €

Casa Pretabila 2 familii, teren 1046 mp, toate ...

Cazasu

6 camere
215 mp
1.046 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
1

175.000 €
23.33 € / mp

Teren intravilan - vanzare - centura - Cazasu - ...

Cazasu

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
14

165.000 €

VIILA P+M, Cazasu, Teren - 486 mp, Mobilata-uti ...

Cazasu

3 camere
140 mp
486 mp teren
f.s. 12 m