Proprietăți unice: 1694
Proprietari: 751
Agenție
Comision 0%

22 ore în urmă
10

190.000 €

Casa de Vanzare Maracineni

Mărăcineni

5 camere
100 mp
900 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

2 zile în urmă
17

175.000 €

Casa tip P+1 zona Niscov

Nișcov

5 camere
143 mp
963 mp teren
f.s. 115 m
Agenție

2 zile în urmă
16

108.000 €

Apartament 3 camere cf 1 semidecomandat zona Mi ...

Micro 3, Buzău

3 camere
64,83 mp
Etaj 3 / 4
1979

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

139.999 €

Vilă modernă P+1 | Complex Riviera Villas | Pom ...

Vadu Pașii

4 camere
130 mp
400 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
6

88.000 €

Apartament 3 camere cf 1 semidecomandat zona Cr ...

1 Decembrie, Buzău

3 camere
71 mp
Etaj 3 / 4
1978
Bancă
Comision 0%

3 zile în urmă
2

94.000 €

Casa si teren de vanzare

Central, Buzău

3 camere
125 mp
400 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

50.000 €

De vânzare casă în comuna Breaza, Sat Vispești, ...

Săhăteni

4 camere
562 mp
562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

9.000 €
3 € / mp

Teren intravilan

Vâlcelele

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
15

820.000 €

Casa P+M 3 dormitoare + Living 40 MP si 2 bai

Dăscălești

4 camere
240 mp
4.750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

31.000 €
22.24 € / mp

Teren si casa Sahateni, Buzau

Săhăteni

1.394 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
26

215.000 €

Casa tip P+1 zona Merei

Merei

6 camere
446 mp
2.159 mp teren
f.s. 3576 m
Agenție

1 săptămână în urmă
20

189.500 €

Casa tip parter zona Posta Calnau

Poșta Câlnău

4 camere
140 mp
1.908 mp teren
f.s. 1975 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

120.000 €
19.94 € / mp

Teren intravilan in localitatea Unguriu

Unguriu

6.018 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
21

97.000 €

Casa tip P+M zona Spataru

Spătaru

3 camere
163 mp
1.378 mp teren
f.s. 24.680000305176 m
Agenție

1 săptămână în urmă
7

67.000 €

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Broste ...

Broșteni, Buzău

2 camere
60 mp
Etaj 3 / 3
1979
Agenție

1 săptămână în urmă
14

65.000 €

Apartament cu 2 camere, decomandat, cartier Mic ...

Micro 14, Buzău

2 camere
52 mp
Etaj 5 / 10
1975
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

100.000 €
93.37 € / mp

Teren intravilan ~ zona Brosteni / Penny Market ...

Broșteni, Buzău

1.071 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

14.000 €

Vand casa batraneasca + teren intravilan

Heliade Rădulescu

4 camere
175 mp
1.800 mp teren
Individuală
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

590.000 €
299.95 € / mp

Teren in zona semicentrala BZ 1970mp deschidere ...

Central, Buzău

1.967 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

85.000 €

Spatiu comercial zona Sala Sporturilor Pret: 85 ...

Aleea Sporturilor, Buzău

30 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

60.000 €

Casa monument istoric ~ zona centrala / Str. Pa ...

Central, Buzău

3 camere
80 mp
188 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

150.000 €
30 € / mp

Teren intravilan iesire spre Ploiesti Reprezent ...

Exterior Sud, Buzău

5.000 mp teren
f.s. 36 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

250.000 €
12.50 € / mp

Oportunitate de investitie teren in apropiere d ...

Est, Buzău

20.000 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
23.11 € / mp

Investiție Imobiliară: Teren 1947mp d ...

Poșta Câlnău

1.947 mp teren
f.s. 40 m
Pășune
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

120.000 €
12 € / mp

Teren intravilan zona Candesti BZ 10.000mp d=52 ...

Cândești

10.000 mp teren
f.s. 52 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

570.000 €
15 € / mp

Teren intravilan zona Bariera Brailei R.A.R 38. ...

Exterior Vest, Buzău

38.000 mp teren
f.s. 108 m
Pășune
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

75.000 €

Apartament cu 2 camere zona Dorobanti stradal c ...

Dorobanți, Buzău

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

160.000 €
35.01 € / mp

Teren intravilan Soseaua Bucuresti (Spatarului) ...

Nord-Est, Buzău

4.570 mp teren
f.s. 30 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

43.000 €
12.01 € / mp

Teren intravilan sat Caltuna Smeeni BZ suprafat ...

Călțuna

3.580 mp teren
f.s. 50 m
Pășune
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

18.000 €
4.09 € / mp

Teren intravilan zona Dorobanti suprafata 4.400 ...

Dorobanți, Buzău

4.400 mp teren
f.s. 18 m
Pășune
Intravilan