Apartamente
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

87.000 €

2 camere | Piata Gorjului | metrou | bloc reabi ...

P-ța Gorjului, Sector 6

224 m (3 min)

2 camere
47 mp
Etaj 9
1968
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

121.500 €
125.000 €

2 Camere - Gorjului - Metrou - Et. 1

P-ța Gorjului, Sector 6

182 m

2 camere
51 mp
Etaj 1
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

74.900 €

De vanzare Garsoniera Gorjului

P-ța Gorjului, Sector 6

766 m (10 min)

1 camere
32 mp
Etaj 1
1982
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 74,900 € și 75.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
12

127.000 €
132.990 €

Bd. Iuliu Maniu Gorjului langa metrou, piata, s ...

P-ța Gorjului, Sector 6

148 m (1 min)

3 camere
63 mp
Etaj 4
1976
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 127,000 € și 139.000 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

138.000 €

2 Camere, Utilat, Gorjului, 5 Min Metrou, Bloc ...

P-ța Gorjului, Sector 6

525 m (7 min)

2 camere
45,08 mp
Etaj 4
1968
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

123.615 €

STAVRINOS 10 - Militari - Gorjului - apartament ...

P-ța Gorjului, Sector 6

632 m

2 camere
46,7 mp
Etaj 1 / 3
2027
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 123,615 € și 124.743 €
Agenție

2 luni în urmă
18

245.000 €

Gorjului Metrou-Apartament 2 cam finisaje premi ...

P-ța Gorjului, Sector 6

121 m (1 min)

2 camere
50,08 mp
Etaj 6
1986
Agenție

3 luni în urmă
7

56.000 €

Apartament 2 camere Decomandat Gorjului Metrou

P-ța Gorjului, Sector 6

92 m (1 min)

2 camere
30,36 mp
Etaj 4
1971
Agenție

3 luni în urmă
20

165.000 €

Piata Gorjului, 5 minute metrou, stradal pe Iul ...

P-ța Gorjului, Sector 6

32 m (1 min)

4 camere
80 mp
Etaj 2
1979

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

60.000 €

Garsoniera de vanzare in zona Veteranilor

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

1 camere
31 mp
Etaj 10
1986
Agenție

7 luni în urmă
9

163.000 €

oferim spre vanzare apartament 4 camere Veteran ...

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

481 m (4 min)

4 camere
85 mp
Parter
1980
Agenție

2 luni în urmă
5

55.000 €

Garsoniera, 10/10, 33mp, bloc 1980-Veteranilor

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

743 m (8 min)

1 camere
29 mp
Etaj 10 / 10
1980

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

68.000 €

Apartament 2 camere 38 mp Veteranilor

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 1
1978
Agenție

2 luni în urmă
7

68.000 €

Apartament 2 camere centrala proprie metrou Luj ...

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

60 m (1 min)

2 camere
36,28 mp
Etaj 10 / 10
1975
Agenție

11 luni în urmă
6

99.500 €

Garsoniera Militari-Veteranilor

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

524 m (7 min)

1 camere
31 mp
Etaj 2
1976
Agenție

2 luni în urmă
11

68.000 €

Apartament 2 Camere | Zona Veteranilor | Metrou ...

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

34 m (1 min)

2 camere
36,28 mp
Etaj 10 / 10
1975
Agenție

1 lună în urmă
8

148.800 €

De vanzare apartament 3 camere Veteranilor

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

298 m (4 min)

3 camere
60 mp
Etaj 2
1977
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 148,800 € și 149.000 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

149.900 €

Apartament 3 camere decomandat de vânzare in Mi ...

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

260 m (3 min)

3 camere
73 mp
Parter
1991
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

100.000 €

2 Camere, 1980, etaj 1, 55 mp, Veteranilor, Mil ...

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

480 m

2 camere
55 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
19

120.000 €
125.000 €

3 Camere 🏢 | Veteranilor 📍 | Etaj intermediar ...

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

389 m (5 min)

3 camere
48,59 mp
Etaj 1 / 10
1976
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

88.500 €

Garsoniera confort 1 decomandata 5/8 1990 Teatr ...

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

1 camere
39 mp
Etaj 5 / 8
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

0 €

Apartament doua camere de inchiriat

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

179 m

2 camere
64 mp
Etaj 7
Agenție

3 luni în urmă
10

95.000 €

Apartament 2 camere Mobilat Utilat Metrou Iuliu ...

Veteranilor, Sector 6

La ~5km distanță

352 m (4 min)

2 camere
50 mp
Etaj 9
1970
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 95,000 € și 99.999 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

0 €

Teren casa 220 mp

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

0 €

Case de tip duplex si individule cu 4 camere si ...

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

4 camere
136 mp
250 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

92.238 €
76.230 €

|Oferta|Garsoniera| Decomandat|Dezvoltator|Prel ...

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

1 camere
43 mp
Etaj 1 / 4
2025
Agenție

Mai mult de un an
18

79.000 €

2 Camere, Complex CUBIC 7 Residence, Bloc FINAL ...

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 2 / 6
2023
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

951.665 €
786.500 €
536.75 € / mp

Teren Construcții, Intravilan vanzare in Bucure ...

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

861 m

1.773 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

175.450 €

Vila individuala Prelungirea Ghencea

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

4 camere
104 mp
450 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
36

117.000 €

Ap. 3 camere, 79 mp, Str. Ciresar 26A, Prelungi ...

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

3 camere
79 mp
Etaj 2
2021