Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

10 luni în urmă
23

699.000 €
700.000 €

Apartament de lux 4 camere Beller

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

901 m (11 min)

4 camere
170 mp
Etaj 3 / 5
2012
Agenție

3 luni în urmă
16

225.000 €

Radu Beller - Piata Dorobanti, stradal, cu cent ...

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

820 m

3 camere
63 mp
Parter / 4
1972
Agenție

3 luni în urmă
9

395.000 €
405.000 €

Apartament de 4 camere in zona Dorobanti,Beller

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

832 m

4 camere
107 mp
Etaj 3
1986

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
11

405.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE //RADU BELLER//MOBILAT SI U ...

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

776 m (10 min)

3 camere
90 mp
Etaj 1
1965
Agenție

5 luni în urmă
19

405.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE - LUX | 2 BOXE | DOROBANTI

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

814 m (9 min)

3 camere
88 mp
Etaj 1
1964
Agenție

3 luni în urmă
24

399.999 €

Apartament 3 camere complet renovat in zona Dor ...

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

764 m (10 min)

3 camere
88 mp
Etaj 1
1962
Agenție

8 luni în urmă
8

115.000 €

De vanzare Apartament 2 camere Dorobanti Florea ...

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

938 m (12 min)

2 camere
42 mp
Etaj 4 / 4
1949
Agenție

1 lună în urmă
15

380.000 €

De vanzare apartament 3 camere zona Beller opor ...

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
Etaj 2 / 2
1933
Agenție

Mai mult de un an
20

2.900.000 €

Cladire de birouri Beller

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

800 mp utili
6E
2010
Agenție

Mai mult de un an
7

115.000 €

APARTAMENT SUPERB | RADU BELLER

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

781 m (8 min)

2 camere
42 mp
Etaj 4 / 4
1960
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

70.000 €

Beller Floreasca

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

526.000 €

Vanzare | 3 Camere | Beller | Dorobanti

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

960 m

3 camere
144 mp
Etaj 2 / 6
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
9

2.232.600 €

Vila Individuala *446mp* // Dorobanti-Beller

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

872 m (11 min)

16 camere
446,52 mp
400 mp teren
1938
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

2.499.000 €

Vila superba langa Nuba Beller

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

623 m (8 min)

8 camere
400 mp
307 mp teren
1945
Agenție

2 zile în urmă
22

150.000 €

Apartament 2 camere + garsonieră Radu Beller, v ...

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

925 m (12 min)

2 camere
70 mp
Etaj 4 / 5
1946
Agenție

3 luni în urmă
7

444.333 €

Ap 2 cam 2 test 2 link, pdf - imoV3

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

431 m (5 min)

2 camere
333 mp
Parter / 9
2022
Agenție

Mai mult de un an
42

676.000 €

3 CAMERE | BELLER | DOROBANTI

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

849 m

3 camere
141 mp
Etaj 4 / 6
2010
Agenție

Mai mult de un an
16

685.000 €
690.000 €

OPORTUNITATE | VANZARE | 4CAMERE ETAJ 4 | BELLE ...

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

880 m

4 camere
151 mp
Etaj 4 / 6
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 685,000 € și 690.000 €
Agenție

Mai mult de un an
15

435.000 €

Vanzare apartament 3 camere Beller- Floreasca

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

426 m (5 min)

3 camere
102 mp
Etaj 5 / 5
2011
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

325.000 €

APARTAMENT 4 CAMERE RADU BELLER lângă parc + lo ...

Beller, Sector 1

La ~5km distanță

4 camere
76,22 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

10 luni în urmă
13

1.100.000 €

Imobil birouri de vanzare zona Clucerului - Io ...

Clucerului, Sector 1

La ~5km distanță

954 m (12 min)

318 mp utili
3E
2017
Agenție

10 luni în urmă
14

951.665 €
786.500 €

REV2001931 Clucerului - Vila consolidata 250mp ...

Clucerului, Sector 1

La ~5km distanță

6 camere
250 mp
400 mp teren
1950
Agenție

4 luni în urmă
16

250.000 €
240.000 €

Vanzare 3 camere - Clucerului - Piata 1 Mai

Clucerului, Sector 1

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 10
1980
Agenție

1 lună în urmă
12

185.000 €

3 camere la 5 min de Scoala Gimnaziala Pia Brăt ...

Clucerului, Sector 1

La ~5km distanță

3 camere
57,48 mp
Etaj 4 / 8
1978
Agenție

10 luni în urmă
18

238.000 €

Domenii 2 camere spatioase in bloc nou pozitie ...

Clucerului, Sector 1

La ~5km distanță

991 m

2 camere
65 mp
Parter / 4
2007
Agenție

10 luni în urmă
4

1.290.000 €
2,804.35 € / mp

MARESAL AVERESCU || CLUCERULUI || TEREN INTRAVI ...

Clucerului, Sector 1

La ~5km distanță

865 m

460 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

199.000 €

test poze

Clucerului, Sector 1

La ~5km distanță

2 camere
44 mp
1999
4E
Agenție

9 luni în urmă
6

200.000 €
197.900 €

Apartament 3 camere -Bloc 1982 - Clucerului

Clucerului, Sector 1

La ~5km distanță

483 m (6 min)

3 camere
70 mp
Etaj 8 / 9
1982
Agenție

3 săptămâni în urmă
21

495.000 €
525.000 €

3 camere + LOC DE PARCARE SUBTERAN || CLUCERULU ...

Clucerului, Sector 1

La ~5km distanță

810 m (10 min)

3 camere
86,83 mp
Etaj 1 / 6
2008
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 495,000 € și 550.000 €
Agenție

1 lună în urmă
10

550.000 €

Apartament spatios mobilat

Clucerului, Sector 1

La ~5km distanță

853 m

3 camere
88 mp
Etaj 1 / 6
2008