Proprietăți unice: 511
Proprietari: 77
Agenție

1 lună în urmă
6

108.000 €

0% Comision, Apartament de vanzare 2 camere, et ...

Bucureștii Noi, Sector 1

865 m (11 min)

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 3
2013
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

597.000 €

Vilă P+1+Pod, 320 mp, Teren 544 mp, Bucurestii ...

Bucureștii Noi, Sector 1

767 m

6 camere
290 mp
544 mp teren
2007
Agenție

1 lună în urmă
19

115.000 €

Bucurestii Noi, bd. 16 Februarie, imobil P+E, P ...

Bucureștii Noi, Sector 1

976 m

2 camere
56,09 mp
Parter / 1
2007

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

319.000 €

Casa parter, situata pe colt, teren 300 mp, ac ...

Bucureștii Noi, Sector 1

414 m (8 min)

3 camere
86 mp
300 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

184.500 €

3 camere | Bucurestii Noi | Parc Bazilescu | Da ...

Bucureștii Noi, Sector 1

138 m

3 camere
60,69 mp
Etaj 3
2012
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

86.990 €

2 cam | Bazilescu | 46 mp + balcon 10 mp | etaj ...

Bucureștii Noi, Sector 1

210 m

2 camere
46 mp
Etaj 8
1967
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

85.000 €

Garsoniera De Vanzare | Bucurestii Noi | Balcon ...

Bucureștii Noi, Sector 1

816 m (10 min)

1 camere
33 mp
Etaj 5 / 5
2012
Agenție

1 lună în urmă
8

107.000 €

Sectorul 1-Parcul Bazilescu- 2cam, etaj 1, bloc ...

Bucureștii Noi, Sector 1

189 m (2 min)

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 10
1967
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

149.000 €

Apartament 2 camere curte proprie in Atria Urba ...

Bucureștii Noi, Sector 1

2 camere
52 mp
Parter
2023
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

179.000 €

Apartament elegant 2 camere | Bucureștii Noi – ...

Bucureștii Noi, Sector 1

556 m (7 min)

2 camere
67 mp
Etaj 1 / 3
2019
Agenție

2 luni în urmă
17

145.000 €

Casa 2 camere | Bucurestii Noi-Damaroaia | M. B ...

Bucureștii Noi, Sector 1

406 m (5 min)

2 camere
92 mp
170 mp teren
f.s. 13.119999885559 m
Agenție

2 luni în urmă
7

129.500 €

AP.2 CAM DECOM ET2/3 SECT.1 BUCURESTII NOI DAM ...

Bucureștii Noi, Sector 1

689 m (9 min)

2 camere
51 mp
Etaj 2 / 3
2015
Agenție

2 luni în urmă
3

275.000 €
654.76 € / mp

Bucurestii Noi, piata 16 Februarie, teren sup. ...

Bucureștii Noi, Sector 1

410 m

420 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
23

357.000 €

NOU! Vila in spatele Bisericii Bazilescu

Bucureștii Noi, Sector 1

451 m

5 camere
211 mp
210 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
2

275.000 €

CASĂ DE VÂNZARE 3 CAMERE CU TEREN DE ...

Bucureștii Noi, Sector 1

519 m

3 camere
78 mp
420 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

718.972 €
594.192 €

Casă lângă Lacul Grivița | Townhouse premium 4 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

4 camere
155 mp
90 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 594,192 € și 673.029 €
Agenție

2 luni în urmă
3

99.000 €

Casa cu 3 camere teren S=200mp D=9ml Str. Graun ...

Bucureștii Noi, Sector 1

3 camere
48 mp
200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

139.600 €

2 camere | Ansamblu Rezidential - Bucurestii No ...

Bucureștii Noi, Sector 1

2 camere
53 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
16

187.500 €

Ansamblu rezidential - Bucurestii Noi | Apartam ...

Bucureștii Noi, Sector 1

3 camere
75 mp
Etaj 5
Agenție

2 luni în urmă
1

135.000 €
540 € / mp

Teren de vanzare 250 mp, zona Bucurestii Noi - ...

Bucureștii Noi, Sector 1

250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
38

339.000 €

Casă cu curte generoasă pe o strad&#2 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

432 m

3 camere
58,57 mp
395,42 mp teren
f.s. 13.10000038147 m
Agenție

2 luni în urmă
3

235.000 €

Vanzare casa cu 3 camere teren241 mp Parc Baz ...

Bucureștii Noi, Sector 1

909 m (11 min)

3 camere
86 mp
241 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

163.500 €
179.500 €

Apart Deosebit Bucurestii Noi - Gradina 67mp si ...

Bucureștii Noi, Sector 1

774 m

2 camere
46 mp
Parter
2021
Agenție

2 luni în urmă
9

124.998 €

VANZARE 3 CAMERE | METROU BAZILESCU – 50 M | BU ...

Bucureștii Noi, Sector 1

47 m (1 min)

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 10
1968
Agenție

2 luni în urmă
7

140.000 €

AP.2 CAM MOB UTIL LIFT LOC PARCARE SECT.1 BUCUR ...

Bucureștii Noi, Sector 1

518 m (6 min)

2 camere
53 mp
Etaj 2 / 4
2019
Agenție

2 luni în urmă
28

136.000 €

Apartament 2 camere de vânzare Metrou Parc Bazi ...

Bucureștii Noi, Sector 1

133 m

2 camere
51 mp
Parter / 10
1968
Agenție

2 luni în urmă
9

88.000 €

GARSONIERA MOBILATA UTILATA SECTOR 1 BUCURESTII ...

Bucureștii Noi, Sector 1

641 m (8 min)

1 camere
34 mp
Etaj 3 / 4
2008
Agenție

2 luni în urmă
3

1.500.000 €

Bd Bucurestii Noi Laminorului spatiu P+1 730 mp ...

Bucureștii Noi, Sector 1

730 mp utili
5E
2026
Agenție

2 luni în urmă
12

129.000 €

Apartament 2 camere Bucurestii Noi - Metrou Jiu ...

Bucureștii Noi, Sector 1