Proprietăți unice: 361
Proprietari: 52
Agenție

Azi
11

295.000 €
567.31 € / mp

Teren cu autorizatie de construire, Giurgiului- ...

Giurgiului, Sector 4

35 m

520 mp
Construcții
Intravilan
Agenție

Ieri
10

99.990 €

Soseaua Giurgiului 2 Camere Renovat Centrala

Giurgiului, Sector 4

2 camere
50 mp
Etaj 1
1980
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 99,990 € și 100.000 €
Agenție

3 zile în urmă
8

50.000 €

Giurgiului - Garsoniera - Bucatarie inchisa

Giurgiului, Sector 4

423 m

1 camere
26 mp
Etaj 4
1979

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
22

69.800 €

3 Camere Brancoveanu – Aleea Calinesti - ...

Giurgiului, Sector 4

131 m

3 camere
72,2 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

4 zile în urmă
1

95.000 €

Apartament 3 Camere Decomandat Berceni-Resita

Giurgiului, Sector 4

620 m

3 camere
68 mp
Etaj 8
1977
Agenție

5 zile în urmă
5

95.000 €

Apartament - 3 camere - circular - Giurgiului

Giurgiului, Sector 4

3 camere
57 mp
Etaj 5
1976
Agenție

5 zile în urmă
8

69.900 €

2 camere Giurgiului- Piata Progresu

Giurgiului, Sector 4

423 m

2 camere
49 mp
Etaj 5 / 10
1973
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
7

89.900 €

Vanzari Apartamente 2 Camere Giurgiului

Giurgiului, Sector 4

825 m

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 3
2021
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 89,900 € și 104.900 €
Agenție

6 zile în urmă
8

130.000 €

Apartament 4 camere, Decomandat ,86 mp

Giurgiului, Sector 4

288 m

4 camere
81 mp
Etaj 4 / 4
1981
Agenție

6 zile în urmă
5

46.950 €

Garsoniera Soseaua Giurgiului / Piata Progresul ...

Giurgiului, Sector 4

334 m

1 camere
28 mp
Etaj 5 / 8
1963
Agenție

1 săptămână în urmă
14

89.000 €

Sos Giurgiului, 10 minute metrou Eroii Revoluti ...

Giurgiului, Sector 4

230 m

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 10
1970
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

23.500 €

Vand garsoniera sect 5 bucuresti

Giurgiului, Sector 4

597 m

1 camere
16 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

265.000 €
499.06 € / mp

Teren generos - locuinta familiala /colectiva

Giurgiului, Sector 4

531 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
13

125.000 €

Vanzare Apartament 3 Camere Renovat Complet - C ...

Giurgiului, Sector 4

258 m

3 camere
68 mp
Etaj 1
1975
Agenție

1 săptămână în urmă
6

87.990 €

Mobilat renovat 2 camere Giurgiului

Giurgiului, Sector 4

726 m

2 camere
44 mp
Etaj 6 / 7
1962
Agenție

1 săptămână în urmă
29

51.900 €

Vanzare apartament 2 camere cu centrala proprie ...

Giurgiului, Sector 4

507 m

2 camere
39,63 mp
Etaj 2 / 4
1972
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

68.000 €

OCAZIE APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDATCOMFORT 1 ...

Giurgiului, Sector 4

235 m

2 camere
66 mp
Etaj 1
1969
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

66.000 €

2 camere - Decomandat - Giurgiului - centrala ...

Giurgiului, Sector 4

125 m

2 camere
66 mp
Etaj 1
1965
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 66,000 € și 67.999 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

64.500 €

Garsoniera | decom. | centrala proprie | mobila ...

Giurgiului, Sector 4

437 m

1 camere
34 mp
Parter / 2
2015
Agenție

Azi
3

31.000 €

Giurgiului, str. Eternitatii

Giurgiului, Sector 4

1 camere
29 mp
Etaj 1
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

134.990 €
136.915 €

Apartament 3 camere decomandat/renovat integra ...

Giurgiului, Sector 4

219 m

3 camere
60 mp
Etaj 3
1976
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 134,990 € și 136.920 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

95.000 €
120.000 €

Spatiu comercial de vanzare, 38mp sos Giurgiulu ...

Giurgiului, Sector 4

38 mp utili
38 mp teren
Proprietar