Proprietăți unice: 88
Proprietari: 18
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

190.000 €

Casa de vânzare Breazu construit 2026

Breazu

5 camere
126 mp
300 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
10

120.000 €

Spatiu comercial Breazu 78mp , vitrina 7ml , St ...

Breazu

78 mp utili
2E
2022
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
12

120.000 €

Ap 3 camere 77mp + parcare , Breazu Str. Lacram ...

Breazu

3 camere
77 mp
Etaj 1 / 1
2022

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
3

27.500 €
55 € / mp

Teren Breazu - 500mp

Breazu

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
4

111.500 €
50.11 € / mp

Teren Breazu - 2225mp - Posibilitate dezmembrar ...

Breazu

2.225 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

269.000 €

Casă plan parter plus subsol, terasa

Breazu

4 camere
136 mp
658 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

205.000 €

Casă Premium cu 4cam BREAZU Lâng&#259 ...

Breazu

4 camere
126 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

250.000 €

Casa de vânzare tip Duplex

Breazu

5 camere
144 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

185.000 €

Apartament 4 camere de vânzare – Breazu, la doa ...

Breazu

4 camere
100 mp
Etaj 3 / 4
2019
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
19

190.000 €

Proprietatea Breazu , teren 624mp, 2 case , bec ...

Breazu

4 camere
100 mp
624 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

4 zile în urmă
8

210.000 €

Casa, 4 camere, 133mp, Breazu Breazu, 210.000 C ...

Breazu

4 camere
103 mp
Agenție

6 zile în urmă
8

120.000 €

Casa de vanzare in Rediu, Iasi

Breazu

4 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
13

130.000 €

Apartament 3 camere, 77mp, Breazu Rezidențial

Breazu

3 camere
77,19 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

70.000 €
70 € / mp

Teren 1000 mp, Breazu - Apollo

Breazu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

650.000 €
75.14 € / mp

Teren pentru dezvoltare in zona Breazu, cu auto ...

Breazu

8.650 mp teren
f.s. 49 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

138.000 €
139.000 €

Vila Horlesti- Breazu 4 camere teren 500 mp

Breazu

4 camere
121 mp
300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

144.000 €

CASA 150 MP + 750 MP TEREN | HORLESTI REDIU | ...

Breazu

4 camere
145 mp
750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

299.000 €

Casa de vanzare, 4 camere, 120 mp, Breazu, La i ...

Breazu

4 camere
120 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

185.000 €

Apartament 4 camere Breazu

Breazu

4 camere
116 mp
Etaj 2 / 2
2020
Agenție

3 luni în urmă
9

210.000 €

Casa de vanzare, 4 camere, 105 mp, Breazu, Stat ...

Breazu

4 camere
105 mp
526 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

91.520 €
130 € / mp

Teren 704 mp Breazu – asfalt + utilități – priv ...

Breazu

704 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

170.000 €

Casa noua de vanzare in Breazu 2,5 km de Rond L ...

Breazu

4 camere
120 mp
400 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 170,000 € și 172.000 €
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
16

205.000 €

Casa Breazu,4 camere,2 bai,Teren 450mp,Incalz P ...

Breazu

4 camere
105 mp
400 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

3 luni în urmă
4

49.999 €
100.00 € / mp

Vand Teren Rediu intersectie Breazu 500 Mp

Breazu

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

210.000 €

De vanzare casa, 4 camere, 101 mp, Breazu, , Co ...

Breazu

4 camere
101 mp
450 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

314.600 €

Casa, 4 camere , 120 mp, Breazu, de vanzare, (P ...

Breazu

5 camere
120 mp
510 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

235.000 €

Breazu casa 125 mp, 4 camere, de vanzare, (Fini ...

Breazu

3 camere
125 mp
424 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

115.000 €

Apartament 3 camere, 69 mp, Breazu Rezidențial

Breazu

3 camere
68,43 mp
Parter / 1
1E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

250.000 €

Casa Breazu COPOU, Mobilata utilata,Incalz. par ...

Breazu

3 camere
100 mp
261 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

650.000 €
75.14 € / mp

Teren cu Autorizatie si Constructii Incepute Br ...

Breazu

8.650 mp teren
Construcții