Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

109.900 €
30.03 € / mp

Teren central intravilan Breaza, Prahova 3660 m ...

Hidrojet, Breaza

3.660 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

56.000 €
40 € / mp

Breaza - str.Plaiului, Coasta Berzei nr.54, ter ...

Breaza

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

480.000 €

Vanzari Case / vile

Nord, Breaza

La ~5km distanță

8 camere
251 mp
2.116 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

100.000 €
50 € / mp

Oportunitate Imobiliară: Teren intravilan ...

Breaza

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
25 € / mp

Teren Breaza 4400 mp

Central, Breaza

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

64.000 €
80 € / mp

Teren Breaza 800 mp - 1600 mp

Breaza

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

9 luni în urmă
18

68.000 €

Casa de vanzare cu teren 3100 mp in Breaza de J ...

Breaza

La ~5km distanță

3 camere
66 mp
3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

350.000 €
58.33 € / mp

Teren intravilan Breaza oportunitate investitie

Central, Breaza

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

169.000 €

La 7 km de Breaza, in Campina, casa P+M, privel ...

Breaza

La ~5km distanță

6 camere
160 mp
420 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

195.000 €
32.50 € / mp

Oportunitate vanzare 6000 mp teren drept,superb ...

Breaza

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

77.000 €

Casa in Breaza--77.000e

Breaza

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
538 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

59.900 €
65.000 €

●Casa in Breaza--59.900e●

Breaza

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
446 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

46.000 €

Casa de vanzare in Breaza

Breaza

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
1.150 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
29

295.000 €

Vila Breaza 380Mp,Teren 1320Mp,aproape de Liceu ...

Breaza

La ~5km distanță

7 camere
316 mp
1.320 mp teren
2020
Agenție

10 luni în urmă
17

184.800 €

Casa Breaza 215mp,teren 2055mp,priveliste frumo ...

Breaza

La ~5km distanță

6 camere
215 mp
2.055 mp teren
1996
Agenție

8 luni în urmă
10

120.000 €

Casa Breaza central cu un mare cire? alb pentru ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

6 camere
120 mp
872 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
36

494.000 €

Vanzare casa, vila 10 camere | 3.265mp teren, F ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

10 camere
404 mp
3.265 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

10 luni în urmă
18

220.000 €

Casa de vanzare, Breaza Nistoresti

Breaza

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
16

250.000 €

Vila Poiana Campina langa Breaza,Cornu,Brebu,Si ...

Breaza

La ~5km distanță

7 camere
521 mp
3.100 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

9 luni în urmă
4

25.000 €
25.13 € / mp

Teren intravilan Breaza 995mp , P + 2 , POT 35 ...

Est, Breaza

La ~5km distanță

995 mp teren
f.s. 8 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
21

200.000 €

Casa superba in Breaza , zona centrala , casa s ...

Breaza

La ~5km distanță

5 camere
375 mp
331 mp teren
1994
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

630.000 €

Casa / Vila / Conac Breaza 15 camere +

Breaza

La ~5km distanță

15 camere
1.000 mp
3.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
16

74.312 €
8 € / mp

Teren intravilan Talea situat in mijlocul natur ...

Breaza

La ~5km distanță

9.289 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
18

220.000 €

Vila Marica Elegan?a interbelica in inima Breze ...

Breaza

La ~5km distanță

4 camere
119 mp
1.111 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
37

155.000 €
159.000 €

Vanzare casa P+M+Pod construita in 2009 in Brea ...

Breaza

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
331 mp teren
2009
Agenție

7 luni în urmă
5

68.200 €
40 € / mp

Breaza, teren 1705 mp sau lotizat, zona insorit ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

1.705 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

110.000 €

Breaza, casa P+M, teren 900 mp, zona linistita

Central, Breaza

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

175.000 €

●Casa in Breaza, central, 5 camere, 3 bai ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

5 camere
152 mp
410 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
10

189.000 €

Casa in Provita--189.000e

Central, Breaza

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
2.380 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

155.000 €

Breaza, casa P+E, teren 375 mp, zona linistita