Proprietăți unice: 2496
Proprietari: 763
Agenție

2 zile în urmă
8

92.000 €

Vanzare 3 camerer, zona Buzaului -Imobiliare MA ...

Buzaului, Brăila

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
3

59.000 €
327.78 € / mp

REPREZENTARE EXCLUSIVA - Comision ZERO. Teren s ...

Central, Brăila

180,03 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
2

59.990 €
125.77 € / mp

- Teren Intravilan, suprafata 477mp, zona Centr ...

Central, Brăila

477 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
16

105.000 €

Casa cu teren 485 mp, deschidere 12 m, Central

Central, Brăila

2 camere
50 mp
485 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

4 zile în urmă
8

60.000 €

Casa 3 camere Zona Centrala, constructie carami ...

Central, Brăila

3 camere
89 mp
158 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
13

96.000 €

De vânzare casa P+1E zona Chercea

Chercea, Brăila

4 camere
179 mp
250 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

60.000 €

Etaj 1- Apartament 3 camere confort 1 decomanda ...

Obor, Brăila

3 camere
63 mp
Etaj 1
1980
Agenție

5 zile în urmă
7

54.000 €

Apartament 2 camere decomandat, zona Progresu.

Vidin-Progresul, Brăila

2 camere
50 mp
Etaj 4
1980
Agenție

5 zile în urmă
5

90.000 €

Spatiu comercial 50 mp Intre Piata Mare - Indep ...

Apollo, Brăila

50 mp utili
1E
1940
Agenție

6 zile în urmă
6

88.000 €

3 camere, Bloc cu lift, decomandat, 81 mp, Doro ...

Barieră, Brăila

3 camere
81 mp
Etaj 7 / 7
1985
Agenție

6 zile în urmă
3

890.000 €
10.47 € / mp

teren industrial Braila, multiple oportunitati ...

Sud, Brăila

85.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
8

59.000 €

Vanzare apartament 2 camere, St = 82,50mp

Vidin-Progresul, Brăila

2 camere
75 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

6 zile în urmă
11

75.000 €

3 camere decomandat, Mobilat, zona GARII

Gării, Brăila

3 camere
82 mp
Etaj 4
1986
Agenție

6 zile în urmă
16

45.000 €

Ap. 2 camere, conf 1 decomandat, Calea Galati, ...

Apollo, Brăila

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 2
1969
Agenție

1 săptămână în urmă
6

39.900 €

De vânzare apartament 2 camere zona plantelor

Plantelor, Brăila

2 camere
52 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
17

80.000 €

Pod Brailita Casa 5 camere, teren 390 mp, toate ...

Brăilița, Brăila

5 camere
200 mp
390 mp teren
f.s. 95 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

22.000 €
110 € / mp

Teren 200 mp Intravilan Sos Focsani ^ Com Paris ...

Chercea, Brăila

200 mp teren
f.s. 6 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €

Confort 1 Decomandat 4 cam Plantelor 83mp etaj ...

Plantelor, Brăila

4 camere
83 mp
Etaj 8 / 10
1977
Agenție

1 săptămână în urmă
26

290.000 €

Vila P+1, Radu Negru-Vizirului, 2008, Sup Teren ...

Apollo, Brăila

4 camere
300 mp
343 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

1 săptămână în urmă
10

30.000 €

2 camere, etaj 1, confort 1 decomandat, Vidin

Apollo, Brăila

2 camere
35 mp
Etaj 1 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

70.500 €

Se vinde la pret avantajos

Calea Galați, Brăila

3 camere
58 mp
191 mp teren
Individuală
Agenție

1 săptămână în urmă
12

56.000 €

Apartament 3 camere confort 1 decomandat, zona ...

Vidin-Progresul, Brăila

3 camere
60,8 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
7

36.000 €

Garsoniera confort 1, Zona Dorobantilor, etaj 7 ...

Dorobanți, Brăila

1 camere
24 mp
Etaj 7
1983
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

286 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

62.000 €

Proprietar apartament 3 camere, loc parcare

Viziru 3, Brăila

3 camere
62 mp
Etaj 9 / 10
1974
Agenție

1 săptămână în urmă
10

329.000 €

Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii ...

Cazasu

7 camere
450 mp
1.090 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

1 săptămână în urmă
7

40.000 €
37.04 € / mp

Baldovinesti La 5km de Braila (laga Casa cu Stu ...

Baldovinești

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

43.000 €
39.81 € / mp

La 5km de Braila Teren intravilan 1080mp cu 97m ...

Apollo, Brăila

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
9

171.900 €

Casa P+1 – Ansamblul Buzaului | Complet m ...

Buzaului, Brăila

6 camere
150 mp
120 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

37.000 €
616.67 € / mp

De vanzare

Gurguieți

60,77 mp teren
Extravilan
Agricol