Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

95.000 €

Casa spatioasa de vanzare Mastacan, Borlesti, s ...

Borlești

4 camere
200 mp
Agenție

6 luni în urmă
13

39.500 €

CASĂ cu teren 4262 mp – Comuna BORLEȘTI, județu ...

Borlești

5 camere
82 mp
4.262 mp teren
2005
Agenție

8 luni în urmă
9

15.000 €
5.98 € / mp

TEREN intravilan 2510 mp BORLEȘTI - ȘOVOAIA

Borlești

2.510 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
18

99.900 €

Casa si 74000 metri patrati teren

Borlești

7 camere
270 mp
7.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

24.000 €
7.36 € / mp

TEREN intravilan 3260 mp ROZNOV – CHINTINICI

Chintinici

La ~5km distanță

3.260 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
19

225.000 €
12.86 € / mp

De vanzare casa ?i teren 17500mp, intravilan la ...

Tazlău

La ~5km distanță

17.500 mp
17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

33.000 €

Casa de vanzare, Neam?

Zănești

La ~10km distanță

63 mp
230 mp teren

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

59.900 €

Vand casa p+m 250mp la ro?u cu teren 1200mp

Zănești

La ~10km distanță

6 camere
250 mp
Agenție

2 luni în urmă
10

54.000 €

Casa si teren com Zanesti

Zănești

La ~10km distanță

5 camere
130 mp
6.817 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

41.900 €

Casa de vanzare comuna Zane?ti, jude?ul Neam?

Zănești

La ~10km distanță

3 camere
404 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

38.000 €

Casă / Vilă cu 2 camere de vânzare

Zănești

La ~10km distanță

2 camere
78 mp
400 mp teren
1979
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

149.000 €

Casa plan parter Zanesti 136 mp utili

Zănești

La ~10km distanță

4 camere
136 mp
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
35

80.000 €

Vand sau schimb cu apartament 2 sau 3 camere s ...

Zănești

La ~10km distanță

6 camere
140 mp
3.640 mp teren
1972
Agenție

9 luni în urmă
12

18.000 €
18.07 € / mp

Teren de vânzare – Zănești, jud. Neamț | 996 mp ...

Zănești

La ~10km distanță

996 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

60.000 €

Proprietate Roznov,casa+anexe+teren 3630 mp

Central, Roznov

La ~10km distanță

4 camere
110 mp
3.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

140.000 €

De vanzare

Sud, Roznov

La ~10km distanță

140 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

45.001 €

Apartament 3 camere Roznov,Neamt!

Roznov

La ~10km distanță

3 camere
69 mp
Parter / 3
1988
Agenție

Mai mult de un an
6

47.000 €

Casa cu teren Roznov

Roznov

La ~10km distanță

4 camere
151 mp
2.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

17.917 €

Casa - 5 camere - 181 m2 + Teren intravilan 116 ...

Central, Roznov

La ~10km distanță

4 camere
181 mp
Agenție

3 luni în urmă
13

55.000 €

Casa + teren 2189 mp – ROZNOV, jud. Neamț

Roznov

La ~10km distanță

5 camere
140,4 mp
2.189 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

35.000 €
7.75 € / mp

Teren intravilan 4,516mp Doina

Central, Roznov

La ~10km distanță

4.516 mp
4.516 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

23.000 €

Casa batraneasca + teren 2089 mp , Slobozia - R ...

Central, Roznov

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
2.089 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

58.836 €

Casa si teren Savinesti, ID: R3043557

Central, Roznov

La ~10km distanță

2 camere
175 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

31.437 €

vand spatiu industrial in Raznov - zona central ...

Central, Roznov

La ~10km distanță

620 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

20.678 €

imobil birouri Roznov

Central, Roznov

La ~10km distanță

398 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

18.000 €
8.57 € / mp

Teren Slobozia- Roznov

Central, Roznov

La ~10km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

49.900 €

Apartament, 2 camere, duplex (et 1+ m) , 85 mp, ...

Roznov

La ~10km distanță

2 camere
81 mp
Etaj 1 / 1
2010
Agenție

9 luni în urmă
20

110.000 €

CASĂ cu teren 900 mp – ROZNOV, județul Neamț

Roznov

La ~10km distanță

3 camere
173 mp
900 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

10.000 €
9.66 € / mp

Teren 1,035mp Roznov / Strada Șes

Nord, Roznov

La ~10km distanță

1.035 mp teren
f.s. 24 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
23

49.000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare în zona Cent ...

Central, Roznov

La ~10km distanță

4 camere
80 mp
3.370 mp teren
1956