Proprietăți unice: 65
Proprietari: 14
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
38

24.800 €
41.96 € / mp

Teren intravilan in zona rezidentiala, la 1 km ...

Bolintin-Deal

591,67 mp teren
Construcții
Agenție

7 ore în urmă

236.750 €

Teren intravilan 9.470 mp Bolintin-Deal, loca?i ...

Bolintin-Deal

f.s. 46 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

35.000 €
25.31 € / mp

Bolintin Deal Intravilan 1383mp str.Campul nou ...

Bolintin-Deal

1.383 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

45.000 €
4.37 € / mp

2 loturi de teren INTRAVILAN Bolintin-Deal 7800 ...

Bolintin-Deal

10.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

5.050.000 €
50 € / mp

Teren 10,1 Ha cu deschidere 218 ml la A1 - km ...

Bolintin-Deal

101.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
7

726.480 €
24 € / mp

Teren Industrial 3ha/ Autostrada A2 Km 23/Dubla ...

Bolintin-Deal

30.270 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

467.500 €
22 € / mp

Teren Industrial 2ha, Autostrada A2 KM23

Bolintin-Deal

21.250 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

1 €

Proprietate logistică de vânzare Boli ...

Bolintin-Deal

2E
Agenție

6 luni în urmă
1

660.660 €
42.35 € / mp

De vanzare - Teren intravilan de 15.600 mp Loc. ...

Bolintin-Deal

15.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
2

95.000 €
38 € / mp

Teren pentru Hala-Zona Ct Park Bucharest West B ...

Bolintin-Deal

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
28

299.999 €

Vânzare Vilă Modernă în Bolintin-Deal !

Bolintin-Deal

4 camere
205 mp
1.588 mp teren
f.s. 4 m
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 299,999 € și 300.000 €
Agenție

7 luni în urmă
9

112.000 €

Casa cu teren mare in Bolintin Deal

Bolintin-Deal

3 camere
89 mp
1.200 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
39

120.000 €

Casa Bolintin Deal - iesirea spre Ciorogarla

Bolintin-Deal

3 camere
86,4 mp
500 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

0 €

Bolintin Deal str.Campul Nou 1383mp intravilan ...

Bolintin-Deal

1.383 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
16

175.000 €

Bolintin Deal, central, vila P+1E+M, teren 1509 ...

Bolintin-Deal

7 camere
220 mp
1.509 mp teren
2001
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

420.000 €
21 € / mp

Teren de vanzare, Bolintin Deal, Jud. Giurgiu

Bolintin-Deal

20.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

60.000 €
12 € / mp

Teren intravilan construibil Bolintin Deal 5000 ...

Bolintin-Deal

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

561.600 €
27 € / mp

Teren intravilan 20.800mp

Bolintin-Deal

20.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.057.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 30.200mp adiacent Liebherr

Bolintin-Deal

30.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

154.000 €
20 € / mp

Vanzare Teren 7700 mp in Bolintin Deal - Zona I ...

Bolintin-Deal

7.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

699.000 €
349,500.00 € / mp

TEREN PARC LOGISTIC, DESCHIDERE A1, la km 25,2 ...

Bolintin-Deal

2,4 mp teren
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

163.350 €
12.10 € / mp

Vanzare teren pt constructii 13.500 mp Bolintin ...

Bolintin-Deal

13.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
11

190.333 €
157.300 €
47.58 € / mp

Vanzare teren A1 - Autostrada Bucuresti - Pites ...

Bolintin-Deal

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

600.000 €
30 € / mp

Teren intravilan Bolintin Deal, zona industria ...

Bolintin-Deal

20.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

55.000 €
39.77 € / mp

Teren intravilan de 1383 mp, în Bolintin-Deal

Bolintin-Deal

1.383 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

135.000 €
112.000 €
13.50 € / mp

Teren intravilan Blointin Deal super investitie

Bolintin-Deal

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

230.336 €
32 € / mp

Vand teren intravilan pt constructie hala-Bolin ...

Bolintin-Deal

7.198 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

360.000 €
12 € / mp

Bolintin Deal | Teren extravilan depozite

Bolintin-Deal

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

177.630 €
15 € / mp

Vanzare Teren Intravilan Comercial, Ulmi-Bolint ...

Bolintin-Deal

11.842 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

40.000 €
9.76 € / mp

Teren Bolintin Deal - Mosteni

Bolintin-Deal

4.100 mp teren
Construcții