Case Terenuri
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

79.900 €

Proprietar vand casa in Bodrogu Nou,

Bodrogu Nou

2 camere
104 mp
1.172 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

106.800 €

Clădire potrivită pentru proiecte educaționale ...

Bodrogu Nou

11 camere
500 mp
762 mp teren
1997
Agenție

7 luni în urmă
10

91.900 €

Casă la roșu S+P+1 în Bodrogu Nou

Bodrogu Nou

5 camere
204 mp
1.455 mp teren
f.s. 21.25 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

69.150 €
30 € / mp

Teren intravilan Bodrogu Nou, DJ682

Bodrogu Nou

2.305 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

74.990 €

Casa de vanzare in Bodrogu Nou(Zadareni) Arad

Bodrogu Nou

2 camere
94 mp
Agenție

11 luni în urmă
17

349.000 €

Vila deosebita in Bodrogul Nou

Bodrogu Nou

4 camere
297 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

95.000 €

Casa de vanzare in Zadareni

Bodrogu Nou

150 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

199.000 €

Casa de vis intr-o oaza de lini?te Bodrogu Nou, ...

Bodrogu Nou

5 camere
197 mp
1.370 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
17

69.000 €

Vand casa in Zadareni ID:RH-37250-property

Zădăreni

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
2.259 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

54.000 €
65.340 €
12 € / mp

Teren intravilan in Zadareni - ID : RH-37354-pr ...

Zădăreni

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
60

210.000 €

Vila cu terasa si piscina in Zadareni

Zădăreni

La ~5km distanță

4 camere
182 mp
765 mp teren
f.s. 30 m

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

74.430 €
30 € / mp

Teren intravilan Zadareni

Zădăreni

La ~5km distanță

2.481 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

1.015.000 €
29 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona industriala ...

Zădăreni

La ~5km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

67.500 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare Zadareni

Zădăreni

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

29.000 €
19.33 € / mp

Vand 3 locuri de casa de 1500 m patrati fiecare ...

Zădăreni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

129.000 €

Vand casa la rosu,stil mediteranean, in Calugar ...

Zădăreni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

25.000 €
42.37 € / mp

Teren intravilan Zădăreni, 590mp

Zădăreni

La ~5km distanță

590 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
12

185.000 €

Casa cu etaj in Zadareni de vanzare

Zădăreni

La ~5km distanță

5 camere
168 mp
1.812 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

3 luni în urmă
20

166.000 €

Vila eleganta cu etaj in Zadareni

Zădăreni

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
543 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
24

3.300.000 €
30.84 € / mp

Teren de 107,000mp în zona industrială Zădareni

Zădăreni

La ~5km distanță

107.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

17.500 €
35 € / mp

Loc de casa 500 mp, F.S. 20 ml, loc. Bodrogu No ...

Zădăreni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

78.000 €

Casa de vanzare in Arad Zadareni!

Zădăreni

La ~5km distanță

110 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

74.990 €

Casa de vanzare in Bodrogu Nou(Zadareni) Arad

Zădăreni

La ~5km distanță

2 camere
94 mp
1.172 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

210.000 €
200.000 €

Casa de vanzare in Zadareni

Zădăreni

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
Agenție

1 săptămână în urmă

150.000 €

Casa Italiana Zadareni/1600 mp teren pe col? cu ...

Zădăreni

La ~5km distanță

240 mp
1.588 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren 5.000 mp. in Zadareni - ID : RH-8727-prop ...

Zădăreni

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

27.100 €
32.00 € / mp

Teren, strada Principala, Zadareni

Zădăreni

La ~5km distanță

847 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
8

57.000 €

!! OCAZIE !! Proprietar | Casa de vacanta de va ...

Zădăreni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

230.000 €

Casa constructie noua in zona rezidentiala Zada ...

Zădăreni

La ~5km distanță

4 camere
720 mp
Agenție

3 luni în urmă
3

25.000 €
28.000 €
50 € / mp

Teren Intravilan 500 mp pe Col?

Zădăreni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren