Proprietăți unice: 2621
Proprietari: 233
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

197.650 €
59 € / mp

Teren de vânzare - pozitie foarte bună, strada ...

Sud, Bistrița

3.350 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
13

899.999 €

Clădire de birouri nouă în Centrul Istoric Bist ...

Central, Bistrița

458 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
7

68.000 €

Apartament zona nord,etaj 4,54 mp utili

Nord, Bistrița

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

37.700 €

Apartament 1 camera bistrita

Industrială, Bistrița

1 camere
29 mp
Etaj 3 / 3
2021
Agenție

4 zile în urmă
7

199.000 €

Oportunitate de investitie! Casa 200 mp-teren 3 ...

Ultracentral, Bistrița

5 camere
200 mp
374 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

4 zile în urmă
21

149.000 €

Casă tip duplex, 3 dormitoare, curte proprie | ...

Exterior Nord, Bistrița

4 camere
90 mp
600 mp teren
2026
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
14

240.000 €

Casă Modernă pe Un Nivel în Bistrița (Cartier U ...

Nord, Bistrița

4 camere
120 mp
850 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

36.000 €

Garsonieră Modernă de Vânzare

Sud, Bistrița

1 camere
30 mp
Etaj 4
1990
Agenție

5 zile în urmă
4

25.000 €
6.16 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Brăteni acces la ...

Periferie, Bistrița

4.056 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
2

65.000 €
63.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sigmir – 1000 mp

Exterior Vest, Bistrița

1.017 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
5

221.000 €

Spstiu Comercial Renovat 130 mp-ideal cabinet, ...

Independenței, Bistrița

130 mp utili
2000
Agenție

6 zile în urmă
9

65.000 €

Apartament 2 camere decomandat, 55 mp utili, zo ...

Sud, Bistrița

3 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

180.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan, Bistrita, Valea Rusului

Nord, Bistrița

3.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

54.900 €

COMISION 0%! Apartament 2 camere 54,7 mp-Zona L ...

Nord, Bistrița

2 camere
54,7 mp
Etaj 4
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
9

85.900 €

Casă modernă, 2 camere, în zona Ștefan cel Mare

Central, Bistrița

3 camere
94 mp
105 mp teren
2005
Agenție

1 săptămână în urmă
2

65.000 €
65 € / mp

Teren 10 Ari,panorama spre oras

Centura, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

60.000 €
105.26 € / mp

Teren Intravilan 5,7 Ari Valea Sigmirului

Centura, Bistrița

570 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

105.000 €

Apartament 3 camere | etaj 3/4 | bloc reabilita ...

Central, Bistrița

3 camere
74 mp
Etaj 3 / 4
1986
Agenție

1 săptămână în urmă
9

680.000 €

Spatiu comercial modern, 235mp + 2 anexe, zona ...

Nord, Bistrița

235 mp utili
2E
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
20

1.200.000 €

Hala si cladire de birouri, 1779mp utili si 45 ...

Centura, Bistrița

1.779,3 mp utili
1971
Agenție

1 săptămână în urmă
13

33.000 €
0.66 € / mp

Teren extravilan cu potențial turistic – 5 ha î ...

Sud-Est, Bistrița

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

72.000 €
60 € / mp

Teren de 12 ari cu panoramă asupra orașului

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

205.000 €

Casa de lux P+1,zona Sud,5 Ari

Viișoara, Bistrița

4 camere
120 mp
500 mp teren
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

19.500 €
32.50 € / mp

Teren 600 mp la drum principal-panoramic-Subcet ...

Cetății, Bistrița

600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

3.000 €
0.68 € / mp

Teren 4400 mp -Parcelabil - panoramic - Subcet ...

Cetății, Bistrița

4.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

3.000 €
1.03 € / mp

Teren 2900 mp la drum principal-Parcelabil-pano ...

Cetății, Bistrița

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

65.000 €

Apartament 2 camere decomandat - White Residenc ...

Nord-Est, Bistrița

2 camere
48 mp
Parter
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

68.500 €

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 3

Independenței, Bistrița

3 camere
62,65 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

54.900 €

Apartament 2 camere decomandat

Sud, Bistrița

2 camere
55 mp
Etaj 4
1987
Proprietar
Comision 0%

Azi
14

65.000 €

Apartament 2 camere Semidecomandat, Winmarkt

Central, Bistrița

2 camere
45 mp