Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

20.000 €
14.61 € / mp

Vand teren intravila-casa+anexa

Cerna

La ~5km distanță

1.369 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

48.000 €

Casa de vanzare in Otve?ti aproape de Timi?oara

Otvești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

4 luni în urmă
10

39.900 €

Casa Otvesti de vanzare

Otvești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

60.860 €

Casa in OTVESTI de vanzare!!

Otvești

La ~5km distanță

4 camere
3.043 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

12.400 €

Vanzare spatiu Sacosu Turcesc, Jud. Timis- Lici ...

Otvești

La ~5km distanță

39 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
13

60.000 €

Casa Batraneasa Otvesti 4 camere

Otvești

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65.000 €

Casa individuala pe parter - RATE

Blajova

La ~5km distanță

3 camere
103 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

47.000 €

casa de vanzare la sat

Vucova

La ~5km distanță

3 camere
1.400 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

49.900 €

Casa 2 camere | Vucova | 1449 mp teren

Vucova

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
1.449 mp teren
2015
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
27

164.900 €

Exclusivitate în Sacosul Turcesc Casa individu ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

5 camere
188 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

4 luni în urmă
1

20.900 €
31.48 € / mp

Teren in Sacosul Turcesc

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

664 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

135.000 €

Casa individuala P+M in Sacosul Turcesc

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
535 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.500 €

Casa de Vanzare

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

4 camere
350 mp
Agenție

9 luni în urmă
11

22.000 €
13.75 € / mp

Teren intravilan în localitatea Berini

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
4.49 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan 13.350 mp, Sacosul ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

13.350 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

50.000 €
2.16 € / mp

Teren extravilan 23.200 mp in Sacosu Turcesc

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

23.200 mp teren
f.s. 82 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

29.990 €
17.64 € / mp

Teren intravilan , curent , apa , nr de casa Sa ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

50.000 €
2.16 € / mp

Teren extravilan 23.200 mp in Sacosu Turcesc

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

23.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

65.000 €
24.77 € / mp

Teren intravilan Sacosul Turcesc | 2624 mp | Co ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

2.624 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

79.900 €
15.98 € / mp

Teren intravilan langa case 5000 mp , apa , cur ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

120.000 €

Vand casa cu proiect de permacultura, in Sacosu ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

850.000 €

Casa Exclusivista, Teren Generos, Comision 0%

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

8 camere
402 mp
2.652 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
17

56.000 €

Vand casa lemn in sat Otvesti

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

3 camere
82 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

26.490 €

Casa pret de apartament!!!

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

110 mp
543 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

59.000 €
1.93 € / mp

Vand Balta si teren 3 ha Otvesti

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

30.600 mp
30.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

120.000 €

Vand casa cu proiect de permacultura, in Sacosu ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
90 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 135.000 €
Agenție

1 lună în urmă
7

24.000 €
35.77 € / mp

Teren intravilan 671 m^2 direct proprietar

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

671 mp
671 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

12.400 €

Vanzare spa?iu Sacosu Turcesc, Jud. Timis- Lici ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

38,66 mp utili
1974
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

70.000 €

Proprietar Vand casa sat Otvesti

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

4 camere
250 mp
1.450 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

35.500 €
36.52 € / mp

Vand teren 972 mp, Uliuc, Timis

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

972 mp
972 mp teren