Proprietăți unice: 317
Proprietari: 33
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
14

338.000 €

Casă tip Vilă Premium Smart Home | Bucium – Bâr ...

Bârnova

5 camere
165 mp
640 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

170.000 €
15.04 € / mp

Teren intravilan 11.300mp, Barnova, cu acces au ...

Bârnova

11.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

192.000 €

Vila P+E cu patru camere, Barnova-Iasi.

Bârnova

4 camere
118 mp
488 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

199.000 €

Casa individuala de vânzare de la proprietar

Bârnova

4 camere
118 mp
488 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

41.500 €
44.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Bârnova ...

Bârnova

924 mp teren
f.s. 7 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 zile în urmă
9

77.500 €

Apartament 2 camere, Visani, Direct dezvoltator

Bârnova

2 camere
62 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

77.500 €

Apartament 2 camere, Vi?ani, Direct dezvoltator

Bârnova

2 camere
62 mp
2026
3E
Agenție

2 zile în urmă
2

1.073.000 €
30.00 € / mp

Anun? vanzare teren Barnova, Ia?i

Bârnova

35.772 mp
35.772 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

90.000 €
105.000 €

Casa Barnova 90000 euro TVA inclus

Bârnova

4 camere
84 mp
450 mp teren
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

389.500 €

Vila Barnova 238 mp

Bârnova

5 camere
238 mp
700 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

99.000 €
15.68 € / mp

Teren intravilan - 6315 mp – Pietraria , ...

Bârnova

6.315 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
18

389.000 €

Vila Premium Intrare Barnova | 216 mp Utili | T ...

Bârnova

5 camere
216 mp
700 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
20

206.000 €

Casa individuala, 158 mp, teren 588 mp, incalzi ...

Bârnova

4 camere
110 mp
588 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

51.200 €
80 € / mp

Teren Intravilan, 640 mp, Vedere panoramica, to ...

Bârnova

640 mp
640 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
11

120.000 €

Vila modul insiruit - 88mp - Bucium - Visan

Bârnova

3 camere
88 mp
130 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
11

330.000 €

Casa Moderna 4 camere Mobilata ?i Utilata- Buci ...

Bârnova

4 camere
170 mp
740 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
5

66.308 €

Apartament 2 camere finalizat Visani , 41 metri ...

Bârnova

2 camere
41 mp
2026
5E
Agenție

6 zile în urmă
18

93.000 €

Casa noua cu 4 camere, Barnova, Iasi

Bârnova

4 camere
96 mp
450 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

130.000 €

Apartament 3 Camere 79 mp Visan

Bârnova

3 camere
79 mp
2025
4E
Agenție

6 zile în urmă
2

58.500 €

Apartament cu 2 camere Bucium-Visan COMISION 0%

Bârnova

2 camere
45 mp
2026
5E
Agenție

6 zile în urmă
5

65.000 €

Vanzare apartament 2 camere bloc nou - Bucium - ...

Bârnova

2 camere
44 mp
2026
5E
Agenție

6 zile în urmă
6

76.500 €

Vanzare apartament 2 camere decomandat - bloc n ...

Bârnova

2 camere
52 mp
2026
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
15

138.000 €

Spatiu intre farmacie si cafenea, 60mp, Visan, ...

Bârnova

60 mp utili
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
10

90.585 €
45 € / mp

Ocazie! Visan str Castanul Unirii TEREN 2013mp ...

Bârnova

2.013 mp
2.013 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
17

69.000 €

Spatiu comercial cu chirias, 30mp, zona Profi V ...

Bârnova

30 mp utili
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
7

44.500 €

Apartament cu 1 camera Bucium-Visan COMISION 0%

Bârnova

1 camere
33 mp
2024
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
15

246.000 €
139.30 € / mp

Spatiu versatil 296mp, teren 1766mp, Visan

Bârnova

1.766 mp
1.766 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

88.500 €

Ap. 2 camere, decomandat, Bucium-Visan, 61mp, i ...

Bârnova

2 camere
61 mp
2026
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
20

320.000 €

Vila P+1E Bucium Ia?i, 5 cam 4 bai, GARAJ incal ...

Bârnova

5 camere
237 mp
700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

62.920 €

Apartamente noi in Vi?an Bucium | Pre?uri de la ...

Bârnova

2 camere
49 mp
5E