Proprietăți unice: 20
Proprietari: 8
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

190.000 €

Casă de vânzare în Băile Olănești – zonă centra ...

Central, Băile Olănești

6 camere
148 mp
625 mp teren
2002
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

17.000 €
31.37 € / mp

Teren Baile Olane?ti 542mp

Central, Băile Olănești

542 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

40.936 €
8 € / mp

Teren extravilan 5117mp Gurguiata ideal pentru ...

Central, Băile Olănești

5.117 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

12.500 €
8.93 € / mp

Vand teren extravilan - Comanca (Baile Olanesti ...

Central, Băile Olănești

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

360.000 €

Pensiune turistică 5★ de vânzare în Băile Olăne ...

Nord, Băile Olănești

6 camere
850 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
58

630.000 €

Pensiune - Baile Olanesti - Zona Centrala

Central, Băile Olănești

18 camere
950 mp utili
450 mp teren
2009
Agenție

5 luni în urmă
6

62.000 €
34.83 € / mp

Teren intravilan 1781 mp în Băile Ol& ...

Băile Olănești

1.780,92 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
16

149.000 €
155.000 €

OLANESTI, CASA NOUA, TEREN 1389 MP

Sud, Băile Olănești

4 camere
120 mp
1.389 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
32

90.000 €

APARTAMENT IN VILA, BAILE OLANESTI

Sud, Băile Olănești

3 camere
85 mp
Parter / 2
1992
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

499.000 €

Conacul Mura in Baile Olanesti, O Bijuterie Nat ...

Sud, Băile Olănești

5 camere
220 mp
2.200 mp teren
f.s. 32 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

109.000 €

OLANESTI, VILA CU TEREN GENEROS

Sud, Băile Olănești

6 camere
180 mp
1.629 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

2 săptămâni în urmă

190.000 €

Casa de vanzare in Baile Olane?ti zona centrala

Central, Băile Olănești

5 camere
148 mp
625 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

50.000 €
28.57 € / mp

Teren de Vanzare in Statiunea Baile Olane?ti sa ...

Central, Băile Olănești

1.750 mp
1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

54.500 €

Vand apartament cu doua camere in Baile Olanest ...

Central, Băile Olănești

2 camere
46 mp
Etaj 2 / 2
1976
Agenție

2 luni în urmă
20

198.000 €

Vila Milostea cu 3070 mp teren ?i vedere spre V ...

Central, Băile Olănești

3 camere
162 mp
3.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

25.000 €
34.97 € / mp

De vanzare teren Baile Olanesti

Central, Băile Olănești

715 mp
715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

159.000 €
175.000 €

Vand casa Baile Olanesti, jud Valcea.

Central, Băile Olănești

4 camere
175 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

91.000 €

Casa de vanzare in Baile Olanesti

Central, Băile Olănești

4 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

177.000 €

Investitie Premium Baile Olanesti - Casa - Pens ...

Central, Băile Olănești

5 camere
138 mp
138 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
11

175.000 €

Casa Baile Olanesti

Băile Olănești

110 mp
528 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

360.000 €

Casa cu piscina Pensiune Turistica

Tisa

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

126.900 €

Casa si teren generos de vanzare-Olanesti(sat T ...

Tisa

La ~5km distanță

4.700 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

43.900 €

Garsoniera langa Catedrala Ostroveni ?i alta in ...

Olănești

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 7 / 8
1980

Proprietar
Comision 0%

Azi
7

7.621 €
2.93 € / mp

Teren 2600 m.p. Mosoroasa - Olane?ti, jud. Valc ...

Mosoroasa

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20 €
0 € / mp

Teren intravilan 30009000 mp cu iaz, curent, ap ...

Păușești-Măglași

La ~10km distanță

9.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
5

50.000 €

Casa com. Pausesti-Maglasi, sat Valea Cheii

Păușești-Măglași

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
220 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

4 luni în urmă
16

138.990 €

Vila | P+2 | Magazin | Pausesti-Maglasi | Cheia

Păușești-Măglași

La ~10km distanță

7 camere
340 mp
950 mp teren
2015
Agenție

2 luni în urmă
20

28.900 €
27.52 € / mp

Spre vanzare cabana+ teren intravilan 1050mp pr ...

Pietrari (Păușești-Măglași)

La ~10km distanță

1.050 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

260.000 €

Imobil comercial/turistic/azil batrani S+P+2 - ...

Muereasca

La ~10km distanță

4 camere
888 mp
Agenție

4 luni în urmă
7

24.000 €
3.10 € / mp

Teren de vanzare, 7750 mp I Orientare sudica I ...

Muereasca

La ~10km distanță

7.750 mp
7.750 mp teren