Proprietăți unice: 89
Proprietari: 12
Agenție

Azi
5

110.000 €
121.95 € / mp

Aroneanu, 902mp teren, fundatie existenta & aut ...

Aroneanu

902 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
11

329.000 €

Casă modernă, spațioasă, ,6400 mp teren. 329.0 ...

Aroneanu

5 camere
330 mp
6.400 mp teren
Individuală
Agenție

1 săptămână în urmă
5

61.900 €
82.53 € / mp

Teren 750mp Aroneanu / Strada Iernii

Aroneanu

750 mp teren
f.s. 19.620000839233 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
26

348.000 €

Casa de vanzare in Iasi, zona Aroneanu

Aroneanu

6 camere
250 mp
950 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Ieri
12

265.000 €

Sorogari - Casa Individuala Cu Vedere La Lac - ...

Aroneanu

4 camere
112 mp
Agenție

Ieri
4

100.000 €
66.67 € / mp

Teren intravilan, 1500 mp, zona Aroneanu Iasi

Aroneanu

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

90.000 €
90 € / mp

Teren de 1000mp cu utilita?i ?i imprejurimi nat ...

Aroneanu

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

329.000 €
380.000 €

5 CAMERE -333MP - CU 6381 TEREN ,ARONEANU -LA ...

Aroneanu

5 camere
333 mp
6.381 mp teren
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
2

45.000 €
83.33 € / mp

Loturi de teren Aroneanu sat Dorobant

Aroneanu

540 mp
540 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

195.000 €

Vila finalizata Aroneanu cu 750 mp de teren

Aroneanu

4 camere
120 mp
750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

220.000 €

Teren intravilan 5000mp+ Cladire + Sera(2500mp) ...

Aroneanu

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

197.000 €

Vila 5 camere Aroneanu

Aroneanu

5 camere
120 mp
750 mp teren
2026
Agenție

2 luni în urmă
20

565.000 €

Vila eleganta centru Aroneanu

Aroneanu

6 camere
249 mp
750 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
6

63.800 €
55 € / mp

Dorobant - Aroneanu, teren intravilan pentru co ...

Aroneanu

1.160 mp teren
f.s. 34 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
8

210.000 €

Ocazie Aroneanu Casa Parter 115mp 4cd TEREN 10 ...

Aroneanu

4 camere
115 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

4 luni în urmă
5

165.000 €
158.000 €

Casa plan parter in Dorobant

Aroneanu

3 camere
84 mp
470 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

489.000 €
33.96 € / mp

Teren Aroneanu 7200 sau 14.400 mp - toate utili ...

Aroneanu

14.400 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
12

39.000 €
60 € / mp

Aroneanu str Viisoarei TEREN 2 loturi x 650 mp. ...

Aroneanu

650 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
15

320.000 €
300.000 €

Proprietate exclusivista, cu vedere spre lac, z ...

Aroneanu

4 camere
130 mp
500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

220.000 €
880 € / mp

Teren intravilan 5000mp+Cladire265mp + Sera(250 ...

Aroneanu

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

25.000 €
52.41 € / mp

Ultimul LOT! Teren intravilan 477mp | Aroneanu

Aroneanu

477 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
15

196.000 €

Comision zero! Casa individuala intabulata cu 4 ...

Aroneanu

4 camere
120 mp
750 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

165.000 €

Casa de vanzare in Iasi, zona Aroneanu

Aroneanu

4 camere
107 mp
686 mp teren
2023
Agenție

10 luni în urmă
3

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Arone ...

Aroneanu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

49.000 €
75.15 € / mp

Aroneanu teren 652mp cu utilitati si Certificat ...

Aroneanu

652 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
8

61.200 €
54.30 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Arone ...

Aroneanu

1.127 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

175.000 €

Casa 3 camere, 480 mp teren, Aroneanu

Aroneanu

3 camere
87 mp
473 mp teren
2014
Agenție

Mai mult de un an
9

25.000 €
52.41 € / mp

Teren intravilan, Aroneanu, 477mp

Aroneanu

477 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

175.000 €

Casa de vanzare in Iasi, zona Aroneanu

Aroneanu

4 camere
110 mp
500 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

1 săptămână în urmă
2

105.000 €
123.24 € / mp

Teren intravilan cu vedere spre lac Aroneanu (l ...

Aroneanu

852 mp
852 mp teren