Proprietăți unice: 16
Proprietari: 11
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

5.000 €
/ lună

INCHIRIEZ IMOBIL , FINISAJE PREMIUM

Central, Oltenița

21 camere
1.100 mp
723 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100.000 €
/ lună 270.27 € / mp / lună

Teren pe colt 370 mp deschidere Str Mircea Elia ...

Central, Oltenița

370 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

15.600 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Oltenita - teren pe malul Dunarii cu chei beton ...

Periferie, Oltenița

31.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu comercial depozitare de inchiriat INVEST ...

Central, Oltenița

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

216 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in Oltenita

Central, Oltenița

1 camere
27 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
4

1.000.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren intravilan investitie Oltenita

Sud, Oltenița

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

700 €
/ lună

Casa de inchiriat in Oltenita

Central, Oltenița

3 camere
100 mp
40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

48.000 €
/ lună 19.20 € / mp / lună

Teren Intravilan Oltenita 2500mp

Oltenița

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

210 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Oltenița

1 camere
27 mp
Etaj 4
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

98 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Hala pentru ambarcatiuni

Central, Oltenița

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

196 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat.

Exterior Vest, Oltenița

1 camere
30 mp
Etaj 2
1989
Agenție

2 luni în urmă
4

151 €
/ lună 10.07 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Oltenița

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

12 €
/ lună

De inchiriat

Ultracentral, Oltenița

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

255 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Oltenița

1 camere
30 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

4.500 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Oltenita - zona blocuri - teren pt constructie ...

Est, Oltenița

9.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

3.000 €
/ lună 2.07 € / mp / lună

Hala ideala Oltenita

Central, Oltenița

1.450 mp utili
1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

3.000 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Hala ideal productie Oltenita

Mitreni

La ~10km distanță

Agenție

Mai mult de un an
5

3.600 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Hala renovata Orasul Alexandria

Mitreni

La ~10km distanță

Agenție

3 luni în urmă
3

119.000 €
/ lună 1.93 € / mp / lună

De vanzare Teren extravilan 61.531 mp, Com Mitr ...

Mitreni

La ~10km distanță

61.531 mp teren

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan (padure) de vanzare/exploatare ...

Mitreni

La ~10km distanță

99.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

97 €
/ lună 1.94 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial (locuibil)

Ulmeni

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

24 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial industrial

Valea Roșie

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

65.760 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 6576 mp, comuna Curcani si cas ...

Curcani

La ~15km distanță

6.576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

7.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren/ livada pomi fructiferi

Căscioarele

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
/ lună 13.76 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Crivăț

La ~20km distanță

3.270 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

10.995 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren extravilan, Loc Lehliu-Gara, Jud Calarasi

Nana

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 500 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial central in ora?ul Bu ...

Central, Budești

La ~20km distanță

1 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spa?iu comercial CENTRAL DN4 Bude?ti 100 mp tra ...

Central, Budești

La ~20km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

202.631 €
/ lună 5.97 € / mp / lună

Teren 23,839mp Budesti / Nord-Vest + optiune co ...

Nord, Budești

La ~20km distanță

33.963 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

60.744 €
/ lună 6 € / mp / lună
86.054 €

Teren 10,124mp Budesti + optiune comasare

Central, Budești

La ~20km distanță

10.124 mp teren