Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
8

332 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren extravilan cota parte 1/6 Odobesti, ID: R ...

Unirea

5.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
20

62.200 €
/ lună 15.55 € / mp / lună

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa boie ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

5 camere
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

333 €
/ lună 11.10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Odobești

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren constructie intravilan ! Schimb !

Odobești

La ~5km distanță

1 camere
1.562 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

248 €
/ lună

apartament de inchiriat Odobesti, Vrancea

Central, Odobești

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Parter
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 248 € și 272 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.800 €
/ lună 10.65 € / mp / lună

Cladire comerciala ODOBESTI

Central, Odobești

La ~5km distanță

169 mp utili
1E
2025
Agenție

2 luni în urmă
8

13.900 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren 2.500mp, sat Odobesti, com. Odobesti, jud ...

Central, Odobești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Asociere Crama tradi?ionala + curte ...

Beciu

La ~5km distanță

10.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

45.000 €
/ lună 57.03 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati la sosea

Câmpineanca

La ~5km distanță

789 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

21.000 €
/ lună 16.15 € / mp / lună

Teren 1300mp Campineanca / Intrare din Strada H ...

Câmpineanca

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

55.916 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan 1.997 mp Pozitie excelenta la ...

Câmpineanca

La ~5km distanță

1.997 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

26.811 €
/ lună 27 € / mp / lună

Loturi de teren de vanzare in Campineanca

Câmpineanca

La ~5km distanță

993 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

14.850 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 495mp Campineanca / Strada Trandafirilor

Câmpineanca

La ~5km distanță

495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

24.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Vand teren intravilan+casa batraneasca

Putna

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

Azi
6

88.000 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Putna

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Cârligele

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Cârligele

La ~5km distanță

1.966 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala Depozit Spatiu comercial De Inchiriat

Obor, Focșani

La ~10km distanță

510 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Obo ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 2
1985
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

248 €
/ lună

Apartament 2 camere

Obor, Focșani

La ~10km distanță

2 camere
Etaj 3 / 4
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 248 € și 255 €
Agenție

Mai mult de un an
11

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 4 camere,etajul 1

Obor, Focșani

La ~10km distanță

4 camere
80 mp
Etaj 1 / 3
1987
Agenție

6 luni în urmă
15

250 €
/ lună

Garsoniera , zona B-dul Independentei , et 2 , ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 2 / 2
1985
Agenție

11 luni în urmă
4

400 €
/ lună

Apartament cu 1 camere de inchiriat in zona Obo ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

1 camere
45 mp
Etaj 1
2022
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

490 €
/ lună

Inchiriez studio pretabil birou notarial, coafo ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

2 camere
42 mp
Parter
2025
Agenție

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună

Apartament cu 4 camere de inchiriat in zona Obo ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

4 camere
80 mp
Etaj 2
1985
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

300 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona

Obor, Focșani

La ~10km distanță

12 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

248 €
/ lună

Inchiriez ap.2 camere Focsani

Obor, Focșani

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 3
1990
Agenție

9 luni în urmă
10

650 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat la etajul 1

Obor, Focșani

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
Etaj 1
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 500 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Foc?ani

Obor, Focșani

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 3
2007