Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
3

45.000 €
/ lună 10.23 € / mp / lună

Teren intravilan Ceatalchioi, loc Plauru/Tulcea

Plauru

4.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

25.000 €
/ lună 2.28 € / mp / lună

Teren Intravilan Loc. Ceatalchioi, Jud.tulcea

Ceatalchioi

La ~5km distanță

2 camere
10.953 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

67 €
/ lună

Apartament 3 camere

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala industriala 1000 mp

Monumentului, Tulcea

La ~15km distanță

1.000 mp utili
1987

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
9

600 €
/ lună

ID 561 Apartament 2 camere de inchiriat - 4 pat ...

Monumentului, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
40 mp
Parter
1984
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

4 €
/ lună

Inchiriere Casa P+1+M pentru muncitori | 30 loc ...

Dallas, Tulcea

La ~15km distanță

10 camere
250 mp
300 mp teren
2004
Agenție

8 luni în urmă
4

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!

Piața Veche, Tulcea

La ~15km distanță

75 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
6

450 €
/ lună

Spatiu Comercial de Inchiriat Ultracentral, Str ...

Piața Veche, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
47 mp
Parter / 4
4E
Agenție

11 luni în urmă
12

248 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Piața Veche, Tulcea

La ~15km distanță

1 camere
18 mp
Parter
1999
Agenție

Mai mult de un an
10

2.760 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in zona centrala Tulcea

Piața Veche, Tulcea

La ~15km distanță

230 mp utili
2E
2010
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Piața Veche, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 3
3E
Agenție

8 luni în urmă
6

400 €
/ lună

PIATA VECHE-2 CAMERE, ETAJ 3,CENTRALA GAZ

Piața Veche, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
18

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat, zona Faleza Tulcea 100 ...

Faleză, Tulcea

La ~15km distanță

1.000 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

1.100 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Restaurant functional de inchiriat pe faleza Tu ...

Faleză, Tulcea

La ~15km distanță

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

500 €
/ lună

FALEZA- 2 CAMERE DECOMANDAT ,ETAJ 4, CENTRALA G ...

Faleză, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

1.100 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Restaurant functional de inchiriat pe faleza Tu ...

Faleză, Tulcea

La ~15km distanță

200 mp utili
1975
Agenție

2 luni în urmă
9

432 €
/ lună

ID 378 Apartament 2 camere de inchiriat - Piata ...

Faleză, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 4
1984
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

355 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat - Faleza Tulcea

Faleză, Tulcea

La ~15km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 9
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

393 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

Azi
4

3.001 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Pelican Tulc ...

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

114 mp utili
1976
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

345 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
63 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
6

344 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
1997
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 344 € și 346 €
Agenție

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună

ID 572 Apartament 2 camere in Zona Pelican

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1984
Agenție

1 lună în urmă
3

420 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Parter Bloc Pelican

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

196 €
/ lună 13.07 € / mp / lună

Proprietar 15mp Pelican

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

15 mp utili
1981
Agenție

1 lună în urmă
13

900 €
/ lună

Apartament 3 camere Bloc nou, parcare subterana ...

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

3 camere
95 mp
Etaj 3 / 5
2018
Agenție

Mai mult de un an
16

500 €
/ lună

ID 3355 Apartament 3 camere de VANZARE/INCHIRIE ...

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

3 camere
62 mp
Etaj 3
1984
Agenție

Mai mult de un an
5

350 €
/ lună

STRADA PODGORIILOR, MOBILAT-UTILAT, CENTRALA TE ...

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
15

400 €
/ lună
500 €

Apartament 2 camere zona Pelican Tulcea

Pelican, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 400 € și 480 €
Agenție

1 lună în urmă
4

600 €
/ lună

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT ,CENTRALA GAZ ...

Piața Nouă, Tulcea

La ~15km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 3